Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange love i naliczona opłata po odstąpieniu od umowy


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 131
  • 59
  • 0

Orange love i naliczona opłata po odstąpieniu od umowy

Mam pytanko skoro zamówiłem ofertę a orange niewywiazania się z umowy i zerwał ja w ciągu 14 dni to dlaczego mam jeść ze płacić za parę dni korzystania 256zl

19 ODPOW. 19

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Orange love i naliczona opłata po odstąpieniu od umowy

http://www.orange.pl/ocp-http/150617/PL/Binary2/1996798/4089443556.pdf - tutaj masz przykładowy formularz odstąpienia od umowy. Jest w nim zapisane: "W przypadku, gdy Klient wyraził zgodę na rozpoczęcie świadczenia usług przed upływem 14 dni od dnia zawarcia umowy, zobowiązany jest zwrócić kwotę proporcjonalną do zakresu świadczeń do chwili, w którym oświadczenie o odstąpieniu dotarło do Orange. O wysokości tej kwoty Orange poinformuje Klienta w odrębnej korespondencji."


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 131
  • 59
  • 0

Orange love i naliczona opłata po odstąpieniu od umowy

Ja miałem umowę na odległość zawarta i wszystkie urządzenia zdałem w ciągu 11 dni w salonie


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Orange love i naliczona opłata po odstąpieniu od umowy

Tak więc biorąc pod uwagę to co napisałem wyżej (to jest nie tylko zapisane w tym formularzu, jak również z tego co pamietam w kodeksie cywilnym) opłaty za ten czas mogą Ci zostać naliczone. Również opłaty za aktywację. Tą kwotę masz za ten czas, czy za cały miesiąc? Jeżeli za cały miesiąc z góry, to zapewne osobną korespondencją otrzymasz jeszcze osobną fakturę. Wtedy poprzednia nie będzie obowiązywać.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Orange love i naliczona opłata po odstąpieniu od umowy

Dlaczego Orange nie wywiązało sie z umowy ?

Zapewne masz policzone z okres od dnia aktywacji usługi i za cały następny okresrozliczeniowy z góry + opłata aktywacyjna. Jeśli to z winy Orange złóż reklamację i będzie korekta, moim zdaniem w całości.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 131
  • 59
  • 0

Orange love i naliczona opłata po odstąpieniu od umowy

Ale umowy niezerwalem dla swojego widzimisię lecz orange niewywiazania się z umowy przeniesienia nr wiec uważam ze to jeszcze ja poniósł em koszty jeżdżąc do salonów gdzie pracownik niepotrafil załatwić tej sprawy niemowląt juz o czacie i infolinii gdzie pan obiecał ze nr będzie przeniesiony za 3dni i tak mnie zwodzono aż w końcu musiałem wycofać ofertę wiec przepraszam bardzo za co mam płacić bubel tak


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange love i naliczona opłata po odstąpieniu od umowy

A możesz pokazać lub wypisać pozycje z faktury (bez danych osobowych)?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 131
  • 59
  • 0

Orange love i naliczona opłata po odstąpieniu od umowy

Owszem zrobili korektę z 256 na 130zl korzystania od 1.12 do10.12 tak jak mówiłem w umowie miałem zaznaczone mnp niewywiazania się to była przyczyną zwrotu oczywiście umowa na odleglosc


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 131
  • 59
  • 0

Orange love i naliczona opłata po odstąpieniu od umowy

Jak chce wyszczególnione fakturę mam opis ze ta strona jest dla ciebie niedostepna


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange love i naliczona opłata po odstąpieniu od umowy

Jeśli skorzystałeś z prawa do odstąpienia, to nie jest to samo co "niewywiązywanie się z umowy". Na wniosku o przeniesienie numeru masz określony termin i tryb przeniesienia numeru i pouczenie kiedy może się nie udać. Więc jeśli chcesz więcej - to reklamuj, choć podejrzewam, że może być to trudne.