Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love 3w1 - migracja z planu wspólnego i dobór nowego telefonu


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Orange Love 3w1 - migracja z planu wspólnego i dobór nowego telefonu

Witam 🙂 
Aktualnie posiadam:
- abonament wspólny, a w nim podpięte 2 numery komórkowe i wzięty telefon z ratą 15 zł do numeru głównego (umowa do marca 2019) 
- FunPack HD (telefon VOIP, telewizja, internet stacjonarny) do grudnia 2017. 

Myślę o tym, żeby wziąć Orange LOVE 3w1 (internet LTE, telewizja, telefon komórkowy), ale mam kilka wątpliwości:
1) Z tego co się dowiedziałem to migracja na Orange LOVE jest już możliwa. Czy przy migracji będę traktowany jak klient przedłużający umowę? Dostanę dodatkowe 5 Gb internetu dla przedłużających? 
2) 5 Gb transferu na numerze głównym (nr 1) to dla mnie za mało (zużywam około 10-15 Gb miesięcznie), a na numerze dodatkowym (nr 2) nie jest wykorzystywany internet w ogóle. Czy da się podpiąć do Orange Love nr 2 oraz wziąć dodatkowy abonament na nr 1 z większym pakietem danych i rabatem 20 zł co miesiąc? 
3) Pakiet internetu LTE domowego nie jest sumowany z pakietami internetowymi w abonamentach komórkowych, tak jak było kiedyś, tak?
4) Zostało mi jeszcze sporo rat za obecny telefon. Czy mogę wziąć nowy telefon jeżeli zostały mi raty za poprzedni telefon?
Z góry dziękuję za pomoc, 
Sebastian

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Love 3w1 - migracja z planu wspólnego i dobór nowego telefonu

Jeśli masz więcej niż 120 dni na umowach komórkowych, to na stronie www nie ma opublikowanych oficjalnych regulaminów na stronie www na migracje.

Podejrzewam, że możliwość migracji będzie dostępna "indywidualnie" albo po sprawdzeniu na mój Orange w zakładce oferta dla Ciebie lub poprzez infolinię/salon.