Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love - Śmierć abonenta - Czy wdowa może kontynuować umowę?

ROZWIĄZANE

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Orange Love - Śmierć abonenta - Czy wdowa może kontynuować umowę?


@ketrasaArturnapisał(-a)

W między czasie postanowiłem jeszcze raz zadzwonić do BOK i z innym konsultantem poruszyć temat. Okazuje się, że cesje można wykonać na niektórych usługach Orange. Może to być Plan Mobilny. W ty, planie w wyjątkowej sytuacji, jak np. śmierć małżonka cesja jest dostępna. Niestety nie dotyczy to oferty Orange Love. 


Co jest z tym Orange Love Emotikon: Wściekły dlaczego w tej taryfie robią ludziom takie trudności - tego nie wiem ? O co tu chodzi Emotikon: Wściekły


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Orange Love - Śmierć abonenta - Czy wdowa może kontynuować umowę?

@wscieklaewka Moze chodzi o to, jak @Piotrekk85 wspomniał w jednym z postów. Że "Orange Love jest ofertą ekonomiczną, gdzie za niską cenę mamy minus w postaci ograniczonej liczby zleceń".


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 7
  • 0

Orange Love - Śmierć abonenta - Czy wdowa może kontynuować umowę?

W przypadku zgłoszenia śmierci abonenta i chęci dalszego korzystania z usług, można przecież zaoferować chociaż nową umowę, po cenach z aktualnej oferty, bez zniżek, ale z przeniesieniem numerów telefonu komórkowego i stacjonarnego (nawet, jeśli wiązałoby się to z przerwami w dostępie do usług). Szczególnie w takim przypadku, gdzie usługa będzie świadczona pod tym samym adresem, na tej samej linii, w takiej samej konfiguracji, dla abonenta, który jest wdową/wdowcem po abonencie.


Przykre, że teraz osoba w wieku prawie 80 lat musi zmieniać numer telefonu w urzędach, szpitalach, u lekarzy... a to się często wiąże z niepotrzebnymi wyjazdami i dodatkową papierologią.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Orange Love - Śmierć abonenta - Czy wdowa może kontynuować umowę?

Właśnie temat na AMA, który niedługo będzie. Aż się sam prosi o poruszenie.

Ja z kolei przejmowałem kilka lat temu usługi stacjonarne po moim tacie. Na szczęście jeszcze w tedy nie było OL i wyjątkowo zgodzili się na przeniesienie wszystkich usług na mnie wraz z numerem telefonu.

Diwi mnie tylko, że w tak wyjątkowej sytuacji nie zrobią cesji w OL.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Orange Love - Śmierć abonenta - Czy wdowa może kontynuować umowę?

Cesja w Orange Love powinna być wprowadzona, bez względu na wyjątkowe sytuacje - takie jest moje zdanie @ketrasaArtur .


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Orange Love - Śmierć abonenta - Czy wdowa może kontynuować umowę?

W OL powinno być dostępne dla każdego, kto podpisał umowę:

1. Cesja

2. Przeniesienie numeru po zakończeniu umowy u tego samego operatora.

W Polsce nr tel przypisany do osoby, można przenosić między operatorami, a ty oferta OL, wyskakuje z blokadami.