Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Światłowód - nagły wzrost ceny abonamentu z końcem umowy

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 145
  • 254
  • 2

Orange Światłowód - nagły wzrost ceny abonamentu z końcem umowy

Mam podobny problem, otóż kończy mi za miesiąc umowa na światłowód i tak jak zawsze w "Bieżące koszty do dzisiaj" miałem kwotę 59,99 zł, tak teraz nagle 119,96 od następnej faktury (jeszcze okres umowy). Ktoś wie czym to może być spowodowane? Może być to błąd? 

 

 

__________________

*Post wydzielony z tematu "Internet LTE dla domu - nagły wzrost ceny abonamentu" - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Orange Światłowód - nagły wzrost ceny abonamentu z końcem umowy

@Filip_PL  może to błąd bo ta kwota nie pasuje do żadnej prędkości światełka, zapytaj na infolinii. Według mnie błąd.

Edit.

Wygląda to jakby była to kwota za dwie faktury, może podali opłaty do końca okresu oznaczonego (ten miesiąc i następny) 🤔

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Orange Światłowód - nagły wzrost ceny abonamentu z końcem umowy

@Filip_PL  może to błąd bo ta kwota nie pasuje do żadnej prędkości światełka, zapytaj na infolinii. Według mnie błąd.

Edit.

Wygląda to jakby była to kwota za dwie faktury, może podali opłaty do końca okresu oznaczonego (ten miesiąc i następny) 🤔


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Orange Światłowód - nagły wzrost ceny abonamentu z końcem umowy

@Filip_PL  jest możliwość, że umowa przeszła w tryb  czasu trwania nieokreślony bez zniżek za lojalkę. 

Może to faktycznie 2 abonamenty. Najlepiej wyjaśnisz to na czacie lub infolinii. Tam mają wgląd w Twoje faktury z wyjaśnieniem kosztów. 

Najpewniej udzielą informacji i ewentualnie skorygują błędy 

Rozliczenie z opisem masz też w aplikacji Mój Orange 

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Orange Światłowód - nagły wzrost ceny abonamentu z końcem umowy

@agat13  bez zniżek za lojalkę to raczej nie, tam są inne kwoty Cennik Internetu (binaries.pl)


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21526
  • 173

Orange Światłowód - nagły wzrost ceny abonamentu z końcem umowy


@Filip_PLnapisał(-a)

Mam podobny problem, otóż kończy mi za miesiąc umowa na światłowód i tak jak zawsze w "Bieżące koszty do dzisiaj" miałem kwotę 59,99 zł, tak teraz nagle 119,96 od następnej faktury (jeszcze okres umowy). Ktoś wie czym to może być spowodowane? Może być to błąd? 

 


Ktoś powinien to wiedzieć. Ale na pewno tego ktosia tu na forum nie ma - przecież wiesz że nie mamy dostępu do kont klientów, wiemy mniej niż ty. Koniecznie wyjaśnij to z BOK, ale liczą się tylko wystawione faktury. Bajki które pokazuje portal czy aplikacja należy traktować tak jak na to zasługują, czyli rozrywkowo.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 145
  • 254
  • 2

Orange Światłowód - nagły wzrost ceny abonamentu z końcem umowy

Pytałem bo może ktoś miał podobną sytuację. Infolinia nie miała pojęcia, ale później sprawdzając wszystko wyszło, że @slav72 mial rację 😉.  Uzyskalem z forum  większą pomoc otrzymać niż od konsultanta, który ma wgląd do konta. 

Anonim

Nie dotyczy

Orange Światłowód - nagły wzrost ceny abonamentu z końcem umowy

Zobacz co masz zapisane w umowie. Ale nie kojarzę nie ma takich cen na czas nieokreślony. Mój Orange potrafi cuda prezentować szczególnie walenie jak się umowa kończy. Jednak tak napawde to co tam widnieje nie jest podstawą do reklamacji. Dopiero jak na fakturze będą błędy należy to zgłaszać.