Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opłata za kontakt z BOK

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 6
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

► Zapytanie zostało przeniesione z obszaru komentarzy do Bazy Wiedzy (temat: Bezpłatne połączenie z doradcą Orange) - Moderator Wiktor ◄

Katastrofa. 20 minut czekam na połączenie i nic. czy po rozłaczeniu nalicza mi jakies opłaty? dzwoniłem przez mój orange i nie mogłem dodzwonić się do doradcy nic tylko melodyjka. Salony Orange to istna porażka, co innego człowiek podpisuje, a za co innego chca opłaty. 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 8
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

Czy to nie jest kuriozalne i paradoksalne i po prostu świńskie, że płacąc za rozmowy i minuty w abonamencie mam wszystkie rozmowy w ramach abonamentu oprócz - uwaga - KONTAKTU Z MOIM OPERATOREM czyli BOK Orange??? Czyli - w ramach abonamentu zadzwonisz wszędzie tylko nie do Orange. U mojego poprzedniego operatora rozmowy z bokiem były za darmo. Nie, nie chcę aplikacji na smartfona, po upływie umowy wybiorę operatora z bezpłatnym kontaktem.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 30
  • 21
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

A mnie wkurza, że płacę za słuchanie muzyczki, gdyby opłata była za samą rozmowę z konsultantem, to jeszcze bym rozumiał. A z drugiej strony, mam włączoną usługę "Blokada dostępu do serwisów premium", to dlaczego mogłem się dodzwonić na numer dodatkowo płatny?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata za kontakt z BOK

Infolinia Orange to oddzielna pozycja w cenniku, a nie serwis premium. Podobnie jak biuro numerów.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Opłata za kontakt z BOK

Tylko czy są tacy operatorzy z bezpłatnym kontaktem telefonicznym?


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Opłata za kontakt z BOK

Tak,ale są to operatorzy wirtualni.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata za kontakt z BOK

A można prosić o nazwy takich operatorów? i dla oferta takich, które dziś można jako nowy klient kupić.

Jedyne co to niektórzy operatorzy mają "zwykłe" numery zamiast "infolinii". Numery nie są bezpłatne, ale rozliczane np. z minut z pakietów czy no-limitów.

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Opłata za kontakt z BOK

Virgin Mobile-CMOK.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 39
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

Strona po przejściu do nowego Mój Orange nie działa prawidłowo. Próbowałem złożyć sprawę poprzez ,,Mój Orange,,. Niestety nie znalazłem takiej możliwości. Nikt z obsługi nie był w stanie mi pomóc, także na czacie. Powoduje to, że trzeba jednak dzwonić na BOK a to kosztuje. Ciekaw jestem jak długo funkcja zgłoszenia sprawy na Mój Orange nie będzie działała i ilu użytkowników będzie zmuszonych dzwonić do płatnego BOK... 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata za kontakt z BOK

A to czemu na czacie nie zgłosiłeś sprawy?