Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ograniczenie limitu danych na użytkownika LTE Wspólny

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Ograniczenie limitu danych na użytkownika LTE Wspólny

Witam,

w planach LTE Wspólny/Dodatkowy na koncie każdego numeru w Grupie Bliskich jest opcja "Ograniczenie limitu danych na użytkownika" płatne 2zł/m-c.

Jak to dziala? Czy dla każdego numeru można ustawić oddzielny limit w ramach wspólngeo pakietu internetowego? Czy też wpisany limit będzie dotyczył wszystkich w grupie?

Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364
28 ODPOW. 28
Anonim

Nie dotyczy

Ograniczenie limitu danych na użytkownika LTE Wspólny

Z tego co się orientuje ustawiony limit będzie dotyczył tylko wybranego numeru.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Ograniczenie limitu danych na użytkownika LTE Wspólny

Nie ma takiej opcji.
Usługa ograniczenie limitu danych na użytkownika działa jedynie, jeśli na wspólnym rachunku na komórkę jest oferta internetu mobilnego Orange FreeNet/LTE FreeNet/Internet LTE dla domu lub nowsza z funkcjonalnością dzielenia pakietu danych na kilka kart sim.
Wtedy mając włączoną taką usługę na danym numerze - możesz określi ile (wg odpowiedniej kolejności) może wykorzystać danych numer ze wspólnego pakietu danych na konto.
Anonim

Nie dotyczy

Ograniczenie limitu danych na użytkownika LTE Wspólny

@Piotrekk85 może masz rację, bardziej ogarniasz oferty, więc....... @Arpiotom a gdybyś spróbował włączyć ta usługę jednorazowo?? Jeśli masz ją dostępną w Mój Orange to może będzie ona "działać". Pozdrawiam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Ograniczenie limitu danych na użytkownika LTE Wspólny

Oj ryzykowne.
Włączenie może zadziała, będzie kosztować 2 zł miesięcznie 🙂

Ale jak nie ma internetu mobilnego, na wspólnym koncie mobilnym - to efektu nie będzie 🙂

@Arpiotom: a może napisz co chciałbyś? ktoś za dużo netu zużywa?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 1
  • 0

Ograniczenie limitu danych na użytkownika LTE Wspólny

Mam jedno konto Orange z pięcioma numerami głosowymi. Każdy miał swój pakiet internetowy z osobna. Zakupiłem kolejną umowę na "Internet Domowy LTE". Efekt jest taki, że wszystkie numery korzystają z pakietu danych z Internetu Domowego LTE 😞 Nie chcę tego. Dlaczego więc ta opcja "Ograniczenie limitu danych na użytkownika" kosztuje 2 zł miesięcznie? Przecież nie prosiłem o współdzielenie pakietu. Rozumiem, że aby każdy numer korzystał ze swojego pakietu z osobna musze włączyć opcję "Ograniczenie limitu danych na użytkownika" na każdym z moich 5 numerów i płacić 10 zł miesięcznie? 😞


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Ograniczenie limitu danych na użytkownika LTE Wspólny

Niestety tak.
Ew. możesz rozdzielić internet mobilny na oddzielną fakturę, ale też możesz rabaty z promocji łączonych.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 1
  • 0

Ograniczenie limitu danych na użytkownika LTE Wspólny

Co za łajzy. NIE prosiłem o współdzielenie pakietu, więc dlaczego włączją to domyślnie? Oczywiście $$$. Ehhh Orange 😞


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Ograniczenie limitu danych na użytkownika LTE Wspólny

Ja osobiście spróbował bym złóżyć reklamację. W regulaminie usługi "Internet LTE dla domu" nie ma słowa o współdzizeleniu internetu. Niestety zaskutkuje to pozbyciem się zniżek promocyjnych z tytułu łączenia usług tak jak zasugerował @Piotrekk85. Wybór należy do Ciebie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Ograniczenie limitu danych na użytkownika LTE Wspólny

@mabud73: w cytowanym przez Ciebie "regulaminie oferty" nie ma też info, że dostaje się jakiekolwiek GB poza strefą domową. Jest to zaś w cenniku http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2002846/4101829460.pdf i tam jest info "pakiet danych na konto".