Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Odstąpienie od podpisanego aneksu Orange Love.

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Odstąpienie od podpisanego aneksu Orange Love.

Witam. Mam obecnie bardzo podobny problem, i chciałbym wobec tego się spytać czy rady i wskazówki udzielane przez innych użytkowników okazały się pomocne? I czy udało się Panu zrezygnować z aneksu?
Pozdrawiam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Odstąpienie od podpisanego aneksu Orange Love.

Hejka 👋 a podasz więcej szczegółów?

Nie ma czegoś jak odstąpienie od aneksu. Jest rezygnacja od aneksu. Muszą być spełnione warunki:
1) żadna z części aneksu nie weszła w życie
2) umowa była bez urządzenia
3) wyrobisz się z dostarczeniem "rezygnacji" przed wejściem w życie aneksu
4) nie ma innych szczególnych wyłączeń

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Odstąpienie od podpisanego aneksu Orange Love.

a kiedy Aneks wchodzi w życie? Bo normalnie umowa kończyłaby mi się w kwietniu, ale na aneksie pisze, że jest na 24 miesiące i do 23.01.2023. Więc nie wiem czy nie wchodzi w życie od dzisiaj ;/


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Odstąpienie od podpisanego aneksu Orange Love.

Raczej od jutra ale nie mam pewności. Nie znam aktualnych wzorów aneksów. Jak znajdziesz czynny salon w okolicy, masz czas czekać w kolejce, może być już też za późno więc na własną odpowiedzialność. 😔 A nie wiem czy na infolinii przyjmują na dziś takie coś.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Odstąpienie od podpisanego aneksu Orange Love.

Z tego co powiedziała mi Pani na infolinii stara umowa jest już anulowana i w życie weszła ta nowa, jest natomiast możliwość podejścia do salonu Orange i zrezygnowania z aneksu, ale to już kwestia indywidualna obsługi salonu. I najlepiej jest to zrobić w jak najszybszym czasie. Tak ją zrozumiałem.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Odstąpienie od podpisanego aneksu Orange Love.

Jeśli umowa weszła w życie, to ja bym nie ryzykował kary. Ale musisz przeanalizować dokładnie sam aneks i przepisy. 🤷‍♂️

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 11
  • 0

Odstąpienie od podpisanego aneksu Orange Love.

Jak komuś się uda anulować aneks który nie wszedł w życie to szczerze podziwiam.

Podejście do Klienta w salonie jak i na infolinii zerowe. Jeżeli chcesz przedłużyć aneks w salonie, włącz proszę dyktafon i nagrywaj całą rozmowę.

Ja chciałem anulować aneks 7 dni przed wejściem w życie, konsultant nie przyjął reklamacji a infolinia się wypięła. Nie mam pojęcia po co jest zapis w umowach i aneksach, że można anulować ten aneks.

Jest to nasza ostania umowa w tej sieci, poczekam rok do zmniejszenia kary za anulowanie i zrywamy umowę.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Odstąpienie od podpisanego aneksu Orange Love.

Warunki rezygnacji z aneksu są trzy:
- żaden z punktów aneksu nie wszedł w życie
- umowa była bez urządzenia (nawet router/dekoder)
- nie ma innych sytuacji szczególnych.

Co to była za umowa? może po prostu nie łapała się na rezygnację?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 11
  • 0

Odstąpienie od podpisanego aneksu Orange Love.

Był to aneks przedłużający usługi. Nie było urządzenia, żaden z punktów nie wszedł w życie, nie było innych sytuacji. Aneks miał być na takich samych warunkach, a jednak okazało się że wyłączyli pakiety. Pytałem 2 razy czy się nic nie zmieni, dostałem takie potwierdzenie dlatego podpisaliśmy.