Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Odrzucone zamówienie ???

ROZWIĄZANE

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 2
  • 2

Odrzucone zamówienie ???

W piatek miałem okazję składać zamówienie przez infolinię. Dziś otrzymałem takiego emaila:


"Z przykrością informujemy, że nie możemy zrealizować Twojego zamówienia.

Przykro nam, ale nie możemy zrealizować Twojego zamówienia złożonego w Sklepie Orange.pl. Możesz skorzystać z oferty abonamentowej w salonie Orange.
Zachęcamy do skorzystania z oferty Orange na kartę, która z jednoczesną realizacją procesu przeniesienia numeru jest dostępna w każdym Punkcie Sprzedaży Orange."

 

O co chodzi?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 2
  • 2

Odrzucone zamówienie ???

Tak masz rację. Mam przekroczony limit aktywacji. Byłem w salonie i dogadałem się że przedstawię ostatnie faktury u poprzedniego operatora (T-Mobile) i zostanie zdjęte to ograniczenie. Chodzi o przeniesienie numeru zatem będę podobno bardziej wiarygodny jak udowodnię że płaciłem za faktury u operatora od którego numer jest przenoszony.

Pzdr.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 ODPOW. 14

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Odrzucone zamówienie ???

I nic więcej nie było? Powodów może być wiele ogólnie np.negatywna weryfikacja płatnicza.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 2
  • 2

Odrzucone zamówienie ???

Nic więcej, żadnych wyjaśnień. Wszystkie faktury reguluję w terminie, nie mam żadnych zadłużeń.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Odrzucone zamówienie ???

Rozumiem jednak tak jak napisałem przyczyn może być bardzo wiele tak więc najlepiej zadzwoń na infolinię i dowiedz się o co dokładnie chodzi. Mógł być to też po prostu jakiś błąd... 🙂

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 2
  • 2

Odrzucone zamówienie ???

Zadzwonię i zapytam. Wiele osób miało problemy tego rodzaju z odrzuconym zamówieniem. W Orange to nagminne.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Odrzucone zamówienie ???

Tego akurat nie wiem,no wiesz zawsze może być jakiś bład.Tak jak Ci pisałem najlepiej zadzwonić i zapytać 🙂

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Odrzucone zamówienie ???

Na 99% zaszła konieczność wpłaty depozytu/kaucji.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 2
  • 2

Odrzucone zamówienie ???

Depozyt , kaucja ? Nie mam żadnych zadłużeń na koncie, nigdy nie miałem. Wszystkie rachunki reguluję w terminie. Mam 4 numery w Orange. Może jestem mało wiarygodny??!!


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 2
  • 2

Odrzucone zamówienie ???

Infolinia informuje o przekroczonej liczbie aktywacji. Mam 3 numery. To jest za dużo? Nie chcą kolejnego numeru? Pierwszy raz się spotykam z siecią która nie chce podpisać umowy z klientem który płaci terminowo swoje rachunki. WTF ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Odrzucone zamówienie ???

Depozyt nie zawsze pojawia się jak trafiłeś do windykacji.
W każdej sieci każdy klient ma limit aktywacji. Ilość umów które można aktywować bez przeszkód.

Z tego co mi wiadomo w salonach jest możliwość obejścia tego.