Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Odbiór dokumentów i sprzętu w salonie po zamówieniu przez internet

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 7
  • 0

Odbiór dokumentów i sprzętu w salonie po zamówieniu przez internet

Czy wiadomo kiedy zostanie usunięty problem z odbiorem zamówionego sprzętu w salonie?

Dwa razy próbowałem - najpierw zostałem poinformowany, że jest awaria - temat podobno ogólnie znany i nie da się czegoś wygenerować a tym samym wydać sprzętu (Jaworzno, Galena).

Dzień później złożyłem zamówienie przez internet, wybrałem salon, w którym chciałem odebrać sprzęt i dokumenty. Dostałem maila potwierdzającego, że wszystko jest przygotowane...

Udałem się do wskazanego salonu w Katowicach (Libero).

Pracownicy zapewnili mnie, że wcześniejszy problem ich nie dotyczy i że szkoda, że odrazu nie zgłosiłem się do nich... po paru minutach jednak - okazało się, że nie da się wygenerować ze strony umowy (błąd 404) - a tym samym nowe usługi, przedłużenie i sprzęt został w salonie...

Zamówienie zostało anulowane - co dalej?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Odbiór dokumentów i sprzętu w salonie po zamówieniu przez internet

A czy przy zamówieniu przez internet jest inna oferta ? Chyba nie, więc może po prostu zrobić to od ręki w Salonie, bez zamawiania na www.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Odbiór dokumentów i sprzętu w salonie po zamówieniu przez internet

Z poziomu forum raczej sprawa nie będzie wyjaśniona. Wg moich nieoficjalnych info, to problemów nie ma chyba że masz bałagan na zapleczu na koncie klienta w Orange. Pracownik salonu powinien skontaktować się ze wsparciem sprzedaży i tam zgłosić ew błąd. Też powinien przekazać Ci info kiedy problem powinien być rozwiązany.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 7
  • 0

Odbiór dokumentów i sprzętu w salonie po zamówieniu przez internet

Pracownik skontaktował się ze wsparciem, które kazało mu wyczyścić cookies w przeglądarce. I na koniec stwierdzili, że jest jakiś błąd i niewiadoma kiedy go naprawią. Ciekawi mnie skąd w pierwszym salonie wiedzieli „z marszu”, że to nie zadziała? W sensie zamówienie via www a odbiór w salonie... No nic... spróbuję jeszcze raz kiedyś jak będę miał okazję... Dzięki za zainteresowanie 🙂

M. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Odbiór dokumentów i sprzętu w salonie po zamówieniu przez internet

A czy przy zamówieniu przez internet jest inna oferta ? Chyba nie, więc może po prostu zrobić to od ręki w Salonie, bez zamawiania na www.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 7
  • 0

Odbiór dokumentów i sprzętu w salonie po zamówieniu przez internet

Przy pierwszej wizycie dostałem info, że jest jednak inna...

Różnica: brak bonusów za przedłużenie. 

Jaworzno, Galena...

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Odbiór dokumentów i sprzętu w salonie po zamówieniu przez internet

Eee też są. O ile wiem bonusem jest dodatkowy 5 GB lub pakiet, 100 min ma międzynarodowe lub Music Pass. Mało tego ponoć konsultanta system zmusi do dodania tego bonusu do oferty.

Zatem idź i przekonaj się sam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Odbiór dokumentów i sprzętu w salonie po zamówieniu przez internet

Dla niektórych sprzedawców w salonie bonusem są tylko rabaty kwotowe. Więc to tylko kwiatki.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 7
  • 0

Odbiór dokumentów i sprzętu w salonie po zamówieniu przez internet

Udało się. 

Prawie to samo co na www. 

Przedluzenie, przeniesienie i nowa karta z internetem na konto. 

Warunki takie same tylko opłaty za aktywacje doliczyli. 


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Odbiór dokumentów i sprzętu w salonie po zamówieniu przez internet

Świetna wiadomość @sabrez 🙂

Jeśli uważasz, że któryś z wpisów przyczynił się do rozwiązania sprawy, przynajmniej w jakimś stopniu, to - śmiało! - oznacz go :). Taki wpis będzie później służył jako wskazówka dla innych użytkowników Szczęśliwy mężczyzna