Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nieudana próba przeniesienia mojego nru na własną działalność przy kontakcie z infolinią


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Nieudana próba przeniesienia mojego nru na własną działalność przy kontakcie z infolinią

► Wątek został wyodrębniony z obszaru komentarzy do artykułu w Bazie Wiedzy pt. Dopisanie jednoosobowej działalności gospodarczej do numeru - Moderator Wiktor ◄

 

Super sprawa, zadzwoniłem jak napisano i dostałem kopa i info, że mam se poczytać stronkę http://www.orange.pl/cesja , żeby dowiedzieć się jak dopisać numer do własnej działalności. Pełen profesjonalizm infolinii i tej stronki jak zwykle mnie nie zawiódł.

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nieudana próba przeniesienia mojego nru na własną działalność przy kontakcie z infolinią

Jeśli obecnie usługa jest na osobą prywatną i chodzi tylko o dopisanie działalności jednoosobowej działalności, nie jest to cesja. Bo właściciel umowy nie ulega zmianie. 

Jeśli chodzi o działalność innej osoby, to już jest cesja.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Nieudana próba przeniesienia mojego nru na własną działalność przy kontakcie z infolinią

Chciałem mój własny numer przenieść do mojej własnej działalności, więc to nie żadna cesja, ale odesłano mnie do poczytania i zrobienia cesji. Cóż...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nieudana próba przeniesienia mojego nru na własną działalność przy kontakcie z infolinią

Widocznie trafiłeś na niedouczonego konsultanta. Możesz to zlecić też przez Mój Orange.