Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niespełniona obietnica o umowie (z telewizorem)

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 19
  • 0

Niespełniona obietnica o umowie (z telewizorem)

► Wątek został wyodrębniony z tematu Kiedy dostanę tv. Dotyka bowiem nieco innej materii - Moderator Wiktor ◄

 

Ja podpisałam umowe 22 lutego orange love telewizja internet stacjonarny w październiku 2017 2 abonamentu komórkowe .do umowy orange z 22 dobierałam sprzet telewizor ktorego nie otrzymałam do dzis. kierownik cały czas mnie zapewnie ze telewizor przyjdzie w umowie go nie mam ale miał być .złozyłam reklamacje u tego kierownika na ta umowe której jak sie okazało wcale nie zrobil . Jak ide do orange to mowi ze mam czekac na kuliera ze telewizor bedzie czekam juz 3 miesiac

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Niespełniona obietnica o umowie (z telewizorem)

Stanowisko pracownika salonu nie ma wpływu na reklamację. Reklamacja to wystąpienia klienta z oczekiwaniem wobec operatora. Pracownik jeśli stwierdził własny błąd może jeśli chce wziąć to na siebie rozpocząć tzw procedurę błędów sprzedażowych.

Wg mnie złożenie reklamacji może nic nie zmienić. Potem Ci powie że to "centrala" się nie zgodziła.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

61 ODPOW. 61

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Niespełniona obietnica o umowie (z telewizorem)


@Martyna1808napisał(-a)
Ja podpisałam umowe 22 lutego orange love telewizja internet stacjonarny w październiku 2017 2 abonamentu komórkowe .do umowy orange z 22 dobierałam sprzet telewizor ktorego nie otrzymałam do dzis. kierownik cały czas mnie zapewnie ze telewizor przyjdzie w umowie go nie mam ale miał być .złozyłam reklamacje u tego kierownika na ta umowe której jak sie okazało wcale nie zrobil . Jak ide do orange to mowi ze mam czekac na kuliera ze telewizor bedzie czekam juz 3 miesiac

@Martyna1808

Taki kierownik to nie powinien pracować w Orange ( mam na myśli salon w którym zawierałaś umowę )

Skontaktuj się z BOK ( najlepiej zadzwoń, będzie szybciej ) i złóż skargę na opieszałość owego pana.

Pozdrawiam i życzę szybkiego rozwiązania Twojego problemu.

 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 19
  • 0

Niespełniona obietnica o umowie (z telewizorem)

Dzis mnie poinformował ze wszystkie paczki przesyłki kulierskie zostały cofnięte bo nasrąpił jakis błąd w systemie i telewizor ma byc we wtorek .i tak przekłada za kazdym razem na każdy inny dzien mam dzis nagrana rozmowe jak dzwoniłam do salonu i rozmawiałam z tym kierownikiem w sprawie tego telewizora ciagle cos wymysla nie wiem co juz mam robic. 😞

Anonim

Nie dotyczy

Niespełniona obietnica o umowie (z telewizorem)


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Niespełniona obietnica o umowie (z telewizorem)


@Martyna1808napisał(-a)
Dzis mnie poinformował ze wszystkie paczki przesyłki kulierskie zostały cofnięte bo nasrąpił jakis błąd w systemie i telewizor ma byc we wtorek .i tak przekłada za kazdym razem na każdy inny dzien mam dzis nagrana rozmowe jak dzwoniłam do salonu i rozmawiałam z tym kierownikiem w sprawie tego telewizora ciagle cos wymysla nie wiem co juz mam robic. 😞

Ciekawi mnie @Martyna1808 w jakim mieście tak podchodzą do klienta?

Dobrze, że nagrałaś rozmowę z owym panem kierownikiem. Niech Ci wyśle na e-maila termin dostawy owego telewizora.

I jeszcze mam pytanie czy płacisz rachunek za to czego nie masz, a miałaś mieć przy zawieraniu umowy ?

Masz cierpliwość kobieto bo mnie toby chyba rozniosło.

Pozdrawiam serdecznie.

Anonim

Nie dotyczy

Niespełniona obietnica o umowie (z telewizorem)

@Martyna1808, na stronie https://www.orange.pl/view/salonysprzedazy - podaj tam adres, miasto lub kod pocztowy albo sprawdź swoją lokalizację. Możesz sprawdzić, czy klienci polecają ten salon na podstawie przyznanych gwiazdek. A kierownik wcale nie musi czuć się pewnym swego "kierowniczego" stanowiska. Trafi w końcu kosa na kamień.

Anonim

Nie dotyczy

Niespełniona obietnica o umowie (z telewizorem)

@Daniel80 @niesamowicie @Anonim, nie można płacić za coś czego się nie posiada, to pod paragraf podchodzi, jeśli po miesiącu dostaje się ratę za TV, którego się nie ma, to zgłasza się do Orange że sprawa w Sądzie będzie, to jest jawne wyłudzenie, tu na Forum widzę że nagminnie się to zdarza, trzeba nagrywać wszystkie rozmowy, jeśli faktura wyskoczy za TV to widać umowa wiążąca przez telefon też, w umowie może tego nie być, jak kto prawnika nie ma to jest Ochrona Praw Konsumenta.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 19
  • 0

Niespełniona obietnica o umowie (z telewizorem)

Nie mam na umowie . Umowa miala byc sporzadzona po podłączeniu telewizji i internetu .poszlam do salonu kierownik stwierdzil ze nie moze zrobic umowy bo nie ma tellewizoea na stanie a musi wpisac numer telewizora do umowy i mam czekac na kuliera to on przywiezie telewizorr i umowe fo podpisania


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 19
  • 0

Niespełniona obietnica o umowie (z telewizorem)

Nie płace za telewiuzor bo go wcale w umowie nie mam 😔


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 19
  • 0

Niespełniona obietnica o umowie (z telewizorem)

Opinie mają bardzo dobra😂😂