Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie chcą zwrócić nadpłaty parodia


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Nie chcą zwrócić nadpłaty parodia

tylko dlaczego jestem notorycznie kłamany miało być max 7 dni ,a tu cyrk,jaki jest problem zwrócić pieniądze na nr z którego przyszły ? po co pisałem dyspozycje zwrotu skoro nie ja jestem właścicielem danego rachunku z którego pieniądze przyszły ? w tym wszystkim brakuje logiki i tyle normalna firma gdyby dostała takie zgłoszenie wróciła by pieniądze na konto z którego przyszły prawda ? Ja odnosze wrażenie ze oni nie wiedza co maja zrobić i tyle


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36172
  • 1366

Nie chcą zwrócić nadpłaty parodia

Sytuacja którą odpisujesz jest błędnie nazywana i błędna procedura stosowana. Nawet sam w tytule piszesz o zwrocie nadplaty. Przy usługach płatniczych to ma istotne znaczenie. Bo tu chodzi o przeksięgowanie nadpłaty na Twoje prywatne konto. Sytuacja niestety jest inna.

 

Poza tym jeśli w rozmowie telefonicznej Ci obiecano 7 dni, to złóż reklamację co do takiej obietnicy. Bo i tak wszystkie zlecenia dot płatności są weryfikowane przez dział płatności Orange.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Nie chcą zwrócić nadpłaty parodia

@Piotrekk85Piotrze nic nie jest, błędnie stosowane. Nie wprowadzaj proszę zamieszania u @TomekZ.

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36172
  • 1366

Nie chcą zwrócić nadpłaty parodia

To czemu odrzucono zlecenie telefoniczne? Na stronie www procedura "zwrotu" jest opisana https://www.orange.pl/omnibook/nadplata-na-koncie
Bez żadnych załączników itp

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Nie chcą zwrócić nadpłaty parodia

@Piotrekk85z tego co pisze Tomek jest zarejestrowana dyspozycja zwrotu. Być może dział rozliczeń stwierdził, że potrzebuje jakiegoś jeszcze potwierdzenia. Nie mam wglądu do sprawy więc mogę sobie gdybać odnośnie powodów.