Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Naciąganie neostrada


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Naciąganie neostrada

Nie ma Multiroom na adsl więc to nie problem 🤷‍♂️

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

Naciąganie neostrada

@Piotrekk85 ale dopiero po podłączeniu modemu i parametrach linii można mówić o podłączeniu i działaniu IPTV...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Naciąganie neostrada

@Rafal_ 

Nie piszesz ważnych rzeczy.

1, Czy modem i dekoder został odebrany na miejscu w salonie- raczej nie.

2. Czy masz umówioną wizytę technika ? - jeśli tak to możesz odmówić instalacji i umowa zostanie anulowana.

3. Jeśli odebrałeś sprzęt, to czy podłączyłeś w końcu czy nie ? Działa czy Nie ?

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Naciąganie neostrada

@Rafal_ faktycznie dziwna sytuacja. Nie słyszałem, aby na aDSL-u była opcja IPTV, a do tego Multiroom. Może z jednym dekoderem zadziała, ale internet to będzie porażka. O Multiroomie nie ma co wspominać. Taka umowa nigdy nie powinna być proponowana, a tym bardziej możliwa do podpisania w salonie. Jeżeli to technik ma montować i przyjdzie, to niech napisze oświadczenie o braku możliwości technicznej. Jeżeli jeszcze nie był, to salon powinien naprawić błąd, bo usługa faktycznie nie będzie działała, albo bardzo słabo. Złuż reklamację na infolinii, ale to pewnie potrwa.

Kiedyś miałem podobną sytuację u znajomych, odkręcenie było trudne, ale się udało. Życzę dużo czasu i cierpliwości oraz trzymam kciuki z załatwieniem pozytywnie sprawy.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Naciąganie neostrada

@ketrasaArtur  wiesz jak jest w salonie ja kilka lat temu pierwsza umowa o tv internet miałem 10 MB/s net mulił się ale w salonach już w tamtych latach nie dawali chentnie wersji sat 🤷 itp sam chciałam taką wersję nigdy nie dostałem itp . A jak zgłaszałem  to umowa do 10 i nic nie poradzą 🤷


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

Naciąganie neostrada

IPTV jest tylko do neo 20. Do 10Mb/sek nie ma pakietu z TV inną niż SAT


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Naciąganie neostrada

Może konsultant radośnie zauważył, że jest możliwość teoretycznie szybszego internetu i wcisnął usługę, która nie będzie działała prawidłowo. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Naciąganie neostrada

@agat13  Pisałem jak pierwszy raz zakładałem to było z 10 lat jak nie więcej wtedy z 10MB/S było


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 21
  • 0

Naciąganie neostrada

Dziękuję bardzo za wszystkie odpowiedzi. Chyba poradzę rodzicom to co napisał Arti_Kn_Pl czyli odmowa instalacji.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 21
  • 0

Naciąganie neostrada

Mam kolejne pytanie do was. Jak proceduralnie ugryźć temat po odmowie montażu. Obecnie rodzice podpisali umowę na pakiet Love Extra. Chcielibyśmy zachować ten sam pakiet tylko z tv sat tak jak pisałem. Co powinniśmy zrobić później jak odmówimy monterowi?