Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mnogość pojęć, dat i kwot - jak żyć? ;-)

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Mnogość pojęć, dat i kwot - jak żyć? ;-)

► Wątek został wyodrębniony z tematu Prace planowane na Mój Orange - Moderator Wiktor ◄

 

Albo zrobić mętlik w głowieEmotikon: Język Czy Internet Domowy jest w pakiecie OL 2/19 za ok. 7 dych? Ja zgłupiałem do reszty w tych pojęciach, datach i kwotach.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Mnogość pojęć, dat i kwot - jak żyć? ;-)

@Anonim jak byłem w OL, to miałem (1) datę końca umowy, (2) datę cyklu rozliczeniowego, (3) datę otrzymania faktury. Tak masz rację. Jeszcze dochodziła data końca umowy kolejnego numeru, i data Neostrady, bo były inne okresy rozliczeniowe. To już 5 dat Emotikon: LOL Jeszcze był stacjonarny, który miał inną datę końca umowy, niż internet. Gdzieś się pogubiłem w datach już nie wiem ile naliczyłem Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Dlatego w OL byłem 36 m-cy. W trakcie przedłużyłem umowę, aby zmniejszyć ilość dat i połączyć wszystkie usługi.

 

Co do internetu, to w LO jest Internet Domowy z usługi mobilnej LTE. Czy Internet z Neostrady jest Internetem Domowym, czy Internetem Stacjonarnym?

 

@Anonim namieszałeś mi, sam się zgubiłem

 

Poczytaj sobie ofert na orange.pl. Tam masz wszystko pookładane w rozwijanych menu. Emotikon: LOL

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Prace planowane na Mój Orange

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę. (Tylko jeszcze czyją, wolę, aby nie moją).

 

Tak to się zaczyna. Najpierw prosta ładna taryfa i z czasem okraszona gąszczem teoretycznie świetnych promocji. Nawet najlepszy się pogubi. Kilka dni i już masz nieaktualne informacje. Jak tu żyć?? Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Prace planowane na Mój Orange

@ketrasaArtur , żeby było śmieszniej, to daty cykli, umowy i faktury, to trzy różne daty. Neostrada w OL to też Internet Domowy?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Mnogość pojęć, dat i kwot - jak żyć? ;-)

@Anonim jak byłem w OL, to miałem (1) datę końca umowy, (2) datę cyklu rozliczeniowego, (3) datę otrzymania faktury. Tak masz rację. Jeszcze dochodziła data końca umowy kolejnego numeru, i data Neostrady, bo były inne okresy rozliczeniowe. To już 5 dat Emotikon: LOL Jeszcze był stacjonarny, który miał inną datę końca umowy, niż internet. Gdzieś się pogubiłem w datach już nie wiem ile naliczyłem Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Dlatego w OL byłem 36 m-cy. W trakcie przedłużyłem umowę, aby zmniejszyć ilość dat i połączyć wszystkie usługi.

 

Co do internetu, to w LO jest Internet Domowy z usługi mobilnej LTE. Czy Internet z Neostrady jest Internetem Domowym, czy Internetem Stacjonarnym?

 

@Anonim namieszałeś mi, sam się zgubiłem

 

Poczytaj sobie ofert na orange.pl. Tam masz wszystko pookładane w rozwijanych menu. Emotikon: LOL

Anonim

Nie dotyczy

Mnogość pojęć, dat i kwot - jak żyć? ;-)

@ketrasaArtur , jak się przyjrzałem temu z pozycji poprzednich umów, to z Neostrady, potem Funpacka, zrobił się Internet/Neostrada, a teraz nie tylko jest dopisek id Neostrady/internet domowy, ale w umowie OL jest przekabacony na internet domowy, a sam tel. komórkowy w OL ma swoje GB. Jak na to nie patrzeć, rezygnacja z tv i VoIP-a, zmieniła, albo powiem dosadniej, "wyprostowała" Emotikon: Język ścieżkę dostępu do internetu w ramach tej samej prędkości Neostrady od czasów Funpacka. Z datami też mam, jak Ty miałeś i nic nie pomaga. Prostowanie przede czasem, na koniec, a i tak jest okazja by na trzy dni różnicy w datach coś doliczyć. Wkurza mnie brak logiki w ramach jednej faktury.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Mnogość pojęć, dat i kwot - jak żyć? ;-)


@Anonim napisał:

Albo zrobić mętlik w głowieEmotikon: Język Czy Internet Domowy jest w pakiecie OL 2/19 za ok. 7 dych? Ja zgłupiałem do reszty w tych pojęciach, datach i kwotach.


Trochę nie rozumiem tak skonstruowanego pytania...

 

Zgodnie z regulaminem promocji opłata ta wynosi 69,99 zł i dotyczy pakietu usług (Internet / Telefon komórkowy). Coś więcej trzeba? Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Mnogość pojęć, dat i kwot - jak żyć? ;-)

Tak, dokładnie. Łączenie usług jest dobrym rozwiązaniem, puki coś się nie skopie w systemie. Klient mamiony różnego rodzaju zniżkami i promocjami w trakcie jednej umowy dokłada następną i następną i może jeszcze jedną, bo fajna promocja robi się zlepek, w którym nieraz konsultanci nie mogą się połapać.

Ja teraz jestem mądry, bo już te zagmatwanie przeszedłem. W tej chwili, przynajmniej tak mi się wydaje, sprawę mam już poukładaną, ale okres sierpień - październik był dla mnie z usługami telekomunikacyjnymi gorący. 

Obecnie Internet - Domtel

Stacjonarny - PLAY

Tel komórkowy - Orange

Przykro to pisać, ale podzielone dawne usługi z Orange taniej wychodzą u różnych dostawców, niż u jednego razem.

Anonim

Nie dotyczy

Mnogość pojęć, dat i kwot - jak żyć? ;-)

Za dużo gadania, by to "rozebrać" na czynniki pierwsze. Dryfowanie na mieliznę.

Anonim

Nie dotyczy

Mnogość pojęć, dat i kwot - jak żyć? ;-)

Pokuszę się o jedno niby drobne matematyczne zestawienie, które w mojej ocenie mogłoby przysporzyć uciułanego grosza. Bug na NMO był, to prawda, ale na czacie zostało stwierdzone, że dowodem sprzedaży jest faktura. Więc tutaj ten dowód z września i obecny:

Patrz na kwoty i policzPatrz na kwoty i policzPatrz na kwoty i policzPatrz na kwoty i policz