Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Minimalne wymagania do przypomnienia hasła

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Minimalne wymagania do przypomnienia hasła

Jutro będą testy. Gwarantuję Ci @slav72 , że coś mi tu nie pasuje. A tymczasem-spokojnej nocy😊

Anonim

Nie dotyczy

Minimalne wymagania do przypomnienia hasła

@slav72 albo lecytyna 🤣


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Minimalne wymagania do przypomnienia hasła

@bronzub dawaj znać jutro, jak pójdą testy. Również spokojnej nocy życzę 😴


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Minimalne wymagania do przypomnienia hasła

@slav72 , wracam z info. Ale najpierw moje filozoficzne wywody.

Chodziło się do szkoły i na wagary też, ale z rzucania kamieniami na szkołę i fakt, iż bywało czasem pod górkę, nie oznacza wcale, że komunikacja językowa jest mi obca. Zacytuję także fragment opisu semiologicznego z Wikipedii: "Fundamentalne dla semiologicznego rozumienia pojęcia znaku jest umieszczanie tzw. zjawisk znakowych w procesie komunikacji, w ich związku z nadawcą i odbiorcą znaku, w powiązaniu z sytuacją nadawcy i odbiorcy, także w kontekście społecznym procesów komunikacyjnych."

No więc, jak zrozumieć sens sugestywnych podpowiedzi, z czego powinno składać się hasło? Moje testy wykazały, że do wykonania zalecanych sugestii, prowadzą różne ścieżki wstawiania, a co za tym idzie, pojawienie się znacznika wyboru obok dokonanego prawidłowo wyboru konkretnej ścieżki. Można więc długo kluczyć i nie osiągnąć zamierzonego celu zmiany hasła, dopóki nie podstawi się wszędzie

Nie testowałem tylko tej najkrótszej drogi z ośmioma znakami. Użyłem zabronionego znaku z klawiatury, czyli . Efekt widoczny na wycinku można zobaczyć. Teoretycznie (bo nie testowałem), podstawić się powinno te 8 minimalnych znaków, gdyby np. najpierw wpisać 6 małych liter, jedną dużą literę i jedną cyfrę lub znak specjalny. Tylko czy wtedy wszystkie sugestie podstawią ✔ ?

1 NO.JPG2 NO.JPGA NO.JPGB NO.JPGC NO.JPGD NO.JPGE NO.JPGF NO.JPGG NO.JPGH NO.JPGI NO.JPG


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Minimalne wymagania do przypomnienia hasła


@slav72napisał(-a)

@bronzub  hasło powinno mieć minimum 8 znaków, dalej masz wyszczególnione jakie znaki powinno zawierać to hasło, na przykład Slavekq#2 (ma minimum 8 znaków, dużą literę, małe litery, cyfrę, różne znaki, znak specjalny). 


@slav72 , rozwikłałem Twój logicznie brzmiący przykład. Z jednym małym zastrzeżeniem do autora tak zaprogramowanej sugestii (co do minimalnych wymagań). Można kombinować różnie, aż w końcu wszystkie checkboxy "zaświecą" na zielono. Wówczas, nawet w długaśnym haśle, te minimalne wymagania zostaną spełnione. Na skróty: wrzuciłem najpierw 6 małych liter, potem znak specjalny i na końcu dużą literę (dekfsy#L). Więc podobnie jak w Twoim przykładzie, proces zmiany koloru checkboxa, miał ciut inny przebieg. Próbować można na różne sposoby, aż do skutku😊