Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mam problem z reklamacją - niedostarczony sprzęt z naliczanymi ratami


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 0
  • 15
  • 0

Mam problem z reklamacją - niedostarczony sprzęt z naliczanymi ratami

Zakupiłam tv w salonie Orange dopełnili wszystkie czynności co do adresy dostawy .  4 listopada zamówiłam tv do dnia dzisiejszego nie otrzymałam sprzętu raty za sprzęt się liczone do rachunku nie wiem na jakiej podstawie . Składałam wiele reklamacji które zostały anulowane przez pewną panią z działu reklamacji nie napisze imienia i nazwiska reklamacje się ciągną i jak dla mnie Orange próbuje mnie oszukać bo chcą spłaty rat za coś czego nie otrzymałam .

 

____________

* W temacie doprecyzowano tytuł i kategorię - Wiktor

9 ODPOW. 9

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Mam problem reklamacja

@Barbiczka311 w jaki sposób miał być dostarczony telewizor: odbiór w salonie, czy wysyłka kurierem? Masz umowę podpisaną na telewizor, skoro raty są już naliczane i potwierdzenie odbioru telewizora?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 0
  • 15
  • 0

Mam problem reklamacja

Umowa była podpisana w salonie Orange tv miał być dostarczony na adres domowy . W sumie były wysyłane trzy tv jeden zaginol w magazynie drugi pojechał do Wrocławia  gdzie ja jestem z Elbląga trzeci również zaginol nie dostałam nic żadnego potwierdzenia odbioru tv 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Mam problem z reklamacją - niedostarczony sprzęt z naliczanymi ratami

@Barbiczka311 masz informację od kuriera o zaginięciu przesyłki? Powinno być tak, że to kurier powinien z nadawcą się dogadywać o braku dostarczonej przesyłki. Zebrał bym jeszcze raz wszystkie dane łącznie od kuriera i z ponowną reklamacją wysłał wszystko na czacie i/lub w salonie w którym była podpisywana umowa.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 0
  • 15
  • 0

Mam problem reklamacja

  • Nie mam nic bo z biura obsługi klienta jak dzwoniłam dostałam numer przewozowy że tv dotarł do Wrocławia żadnych informacji nie otrzymałam składałam wiele reklamacji do działu reklamacji ciągle są anulowane bez podania podstawy prawnej dlaczego są anulowane. I tak walczę dzwonię  i zero rozwiązania problemu już sama nie wiem co robić oni po prostu mają to gdzieś ale raty doliczają .

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Mam problem reklamacja

@Barbiczka311  po pierwsze to nie ma żadnych podstaw do płacenia rat, przecież nie mają potwierdzenia odbioru sprzętu przez Ciebie, po drugie złóż jeszcze raz reklamację do Orange i do firmy kurierskiej. Po trzecie istnieje taka instytucja jak Miejski Rzecznik Konsumentów - Oficjalny serwis internetowy miasta Elbląg. (elblag.eu) do którego powinnaś się udać i opowiedzieć o zaistniałej sytuacji, przedstawiając posiadane dokumenty i oni w Twoim imieniu będą interweniować.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Mam problem z reklamacją - niedostarczony sprzęt z naliczanymi ratami

@Barbiczka311  a ten ktory udał się do Wrocławia został tam odebrany?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 0
  • 15
  • 0

Mam problem reklamacja

Nie mam pojęcia cięgle dzwonię do biura obsługi zgłaszam nie uzyskałam do dnia dzisiejszego wyjaśnienia i konkretnych informacji cięgle jestem zbywana a do faktory są doliczane raty za tv którego nie mam .


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 0
  • 15
  • 0

Mam problem z reklamacją - niedostarczony sprzęt z naliczanymi ratami

Złożyłam ponad 6 reklamacji cięgle są anulowane bez podania przyczyny .


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Mam problem z reklamacją - niedostarczony sprzęt z naliczanymi ratami

@Barbiczka311  udaj się do Rzecznika Praw Konsumenta w Elblągu, tam przedstaw swoją sytuację, na pewno zajmą się sprawą.