Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kiedy zanieść wypowiedzenie umowy na usługi orange


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Kiedy zanieść wypowiedzenie umowy na usługi orange

A więc umowa Szybka Neostrada w FunPacku za TV+Internet+Tel kończy mi się 27 listopada 2016 roku.

 

Teraz opłaciłem rachunek na którym widnieje okres rozliczeniowy na fakturze

10.08.2016-09.09.2016

 

Kiedy więc zanieść wypowiedzenie umowy tak aby odejść od orange jak najszybciej jak to tylko możliwe?

 

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

Kiedy zanieść wypowiedzenie umowy na usługi orange

@doon999 wypowiedzenie umowy powinieneś złożyć nie później niż na ostatni dzień przedostatniego okresu rozliczeniowego............ale myślę że możesz już to zrobić dzwoniąc do BOK lub odwiedzając salon Orange. Pozdrawiam. 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Kiedy zanieść wypowiedzenie umowy na usługi orange


doon999 napisał(-a):

A więc umowa Szybka Neostrada w FunPacku za TV+Internet+Tel kończy mi się 27 listopada 2016 roku.

... okres rozliczeniowy na fakturze

10.08.2016-09.09.2016

 


Można już teraz ale nie później jak 09.10.2016 tak aby było to przed pełnym okresem rozliczeniowym.

Ja bym składał już teraz koniecznie na piśmie w salonie albo pocztą poleconym na adres podany na fakturze.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 27
  • 4

Kiedy zanieść wypowiedzenie umowy na usługi orange

Z tego co ja pamiętam, to rezygnacja powinna nastąpić nie wcześniej niż 30 dni przed końcem umowy, ponieważ jeśli się to zrobi wcześniej, to obowiązują kary za zerwanie umowy. Od 28 października możesz śmiało rozwiązać umowę.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kiedy zanieść wypowiedzenie umowy na usługi orange

Jeśli masz umowę na czas określony, nie musi być wcale wypowiedziana.
Ważne, by rezygnacja wpłynęła do Orange przed końcem umowy. Ważna jest data wpływu (a nie nadania).
Oczywiście najlepiej zrobić to wcześniej by zostało też wprowadzone zamówienie, one przejdzie przez system fakturowania itp.

Możesz to zrobić już teraz, ale określić datę z którą chcesz zrezygnować.