Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jeśli skończy się internet będą naliczane koszty ?

ROZWIĄZANE

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Jeśli skończy się internet będą naliczane koszty ?

Witam
Jeśli skończy mi się internet czy będą naliczane dodatkowe koszty ?
Mam nielimitowany internet LTE ,lecz ściąga mi normalny internet jak to działa?
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Jeśli skończy się internet będą naliczane koszty ?


ardianek napisał:
Jeśli chodzi o to to "Orange Love Telefon komórkowy"

Polecam zapoznać się z tym tematem. Mam nadzieję, że okaże się pomocny Emotikon: Szczęśliwy.

▬▬▬

Edit: może jeszcze doprecyzuję całość Emotikon: Szczęśliwy.

Ten plan telefoniczny w obszarze związanym z zużyciem pakietu internetowego działa (domyślnie) w systemie widełkowym: 3 GB│w ramach abonamentu│ + 5 GB│10 zł│ + 5 GB│kolejne 10 zł│ → później nielimitowany, ale ograniczony prędkościowo w zależności od technologii i zużycia.

Zatem za każdym razem - jeśli przekroczysz dany limit wg wyżej przedstawionego schematu - zostanie doliczona do Twojego rachunku opłata w wys. 10 zł. Wszystko dokładnie opisuje poniższa tabelka (wycinek z Cennika):
tabelka z opłatami za transmisję danych w Orange Love.JPGJak widać, coś takiego jak nielimitowane LTE dot. transmisji danych powyżej przedziału 2.

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jeśli skończy się internet będą naliczane koszty ?

jaka oferta?

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Jeśli skończy się internet będą naliczane koszty ?

Jeśli chodzi o to to "Orange Love Telefon komórkowy"

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Jeśli skończy się internet będą naliczane koszty ?


ardianek napisał:
Jeśli chodzi o to to "Orange Love Telefon komórkowy"

Polecam zapoznać się z tym tematem. Mam nadzieję, że okaże się pomocny Emotikon: Szczęśliwy.

▬▬▬

Edit: może jeszcze doprecyzuję całość Emotikon: Szczęśliwy.

Ten plan telefoniczny w obszarze związanym z zużyciem pakietu internetowego działa (domyślnie) w systemie widełkowym: 3 GB│w ramach abonamentu│ + 5 GB│10 zł│ + 5 GB│kolejne 10 zł│ → później nielimitowany, ale ograniczony prędkościowo w zależności od technologii i zużycia.

Zatem za każdym razem - jeśli przekroczysz dany limit wg wyżej przedstawionego schematu - zostanie doliczona do Twojego rachunku opłata w wys. 10 zł. Wszystko dokładnie opisuje poniższa tabelka (wycinek z Cennika):
tabelka z opłatami za transmisję danych w Orange Love.JPGJak widać, coś takiego jak nielimitowane LTE dot. transmisji danych powyżej przedziału 2.

 

 


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Jeśli skończy się internet będą naliczane koszty ?

@ardianek
jeżeli któryś z wpisów okazał się dla Ciebie w jakimś stopniu pomocny - to prosimy o oznaczenie go jako rozwiązania │→ Zaakceptuj jako rozwiązanie│. Dzięki temu innym łatwiej będzie go odnaleźć Bardzo szczęśliwy kot.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Jeśli skończy się internet będą naliczane koszty ?

Czy mogę tą opcję wyłączyć? Opłatę pobiera sobie automatycznie i zorientowałam się dopiero na rachunku. To jest karygodne. Wolałabym by zwyczajnie wyłączono mi internet i wysłano smsa. Czu jest to możliwe? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jeśli skończy się internet będą naliczane koszty ?

Wyślij smsa BLOKUJ na 80148.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Jeśli skończy się internet będą naliczane koszty ?

To oszustwo ze jest nielimitowany,po przekroczeniu ilus giga każa dla cb płacic


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Jeśli skończy się internet będą naliczane koszty ?


@Pjoter2napisał(-a)

To oszustwo ze jest nielimitowany,po przekroczeniu ilus giga każa dla cb płacic


Raczej nie oszustwo, tylko braku znajomości oferty przez użytkownika. Dobrze jest zadzwonić do BOK: 510 100 100 lub zapytać na czacie: https://www.orange.pl/view/kontakt jakie dodatkowe usługi są promocyjne włączone i co się dzieje z pakietem po jego wykorzystaniu. Zawsze konsultant pomoże w tej sprawie.