Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak skontaktować się z dyrekcją Orange ?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Jak skontaktować się z dyrekcją Orange ?

Rachunki płacisz na czas ? Opóźnienie powoduje wyłączenie rabatów.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Jak skontaktować się z dyrekcją Orange ?

Post przeniesiony z tematu "Problem z usterką" - moderator Wojciech.

 

Mi się udało i swoją sprawę załatwiłem. Co prawda nie z dyrekcja, ale z zarządem Orange.

To nie jet takie proste. Dla chcącego nic rudnego, ale wymaga czasu.

Kiedyś miałem sytuację, gdzie byłą podpisana umowa na internet. Usługa nie działała wcale. Umowa podpisana, faktury opłacane, internetu brak. Postanowiłem osobiście pojechać do siedziby Orange i osobiście załatwić sprawę. Żaden konsultant BOK ani w alonie nie mógł mi pomóc.

Po wejściu do budynku poproszono mnie o opuszczenie. Nie zgodziłem się, ale poprosiłem, aby moja sprawę w końcu rozwiązać. Przyszła pani z Zarządu i przyjęła moje zgłoszenie. Sprawa została załatwiona pozytywnie, internet zadziałał i dostałem rekompensatę.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak skontaktować się z dyrekcją Orange ?

To nie jest rozwiązanie dla każdego. Nie każdy wie gdzie znajdują się siedziby contact center Orange. Poza tym w Twoim mieście ta siedziba jest nieco większa niż w innych miastach. Sytuacja mogła się skończyć mniej przyjemnie.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Jak skontaktować się z dyrekcją Orange ?

Najważniejsze, aby na spokojnie temat przedstawić. Jeżeli przekaz odbyłby się z wielkimi emocjami i wyzwiskami, to na pewno nic bym nie załatwił. Wszystko na spokojnie i z pełną kulturą z obu stron Emotikon: Mrugający


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Jak skontaktować się z dyrekcją Orange ?

No to gdybyśmy kiedyś potrzebowali rzecznika forumowiczów NO to mamy już kandydata 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Jak skontaktować się z dyrekcją Orange ?

@bluesmanniak To nie takie proste dostać się na górę. Miałem farta, że trafiłem na osobę, która zechciała mnie wysłuchać i zająć się moją sprawą. Dostałem również numer telefonu do kontaktu w mojej sprawie. Jak zostało pozytywnie załatwione, to numer przestał działać.