Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

A wyjmij kartę sim, na niej pod numerem seryjnym jest alfatag np STK lub USIM lub coś innego. Co tam masz?

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

@MarWo5 Jeżeli z NJU przenosisz numer do Orange, to nie wymienia się karty SIM. Możesz wymienić ją samodzielnie (koszt 15 PLN) lub w salonie (koszt 25 PLN). Spróbuj na koncie mój Orange zmienić na obsługę LTE. Jeśli nie pomoże, to zostaje wymiana, w salonie możesz spróbować powołać się na brak obsługi LTE. 

Wymiana karty SIM przysługuje bezpłatnie, jak przechodzisz do Orange od innego operatora.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 44
  • 1

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

@Piotrekk85 jest USIM. Dziś systemy dały flagę TAK. Nie wymieniałem karty. Mam pytanie do Ciebie. Umowa na OL była podpisana z losowym numerem stacjonarnym. Następnie handlowiec wydłubał w systemie Wniosek o przeniesienie numeru stacjonarnego. Data przeniesienia na kolejny dzień po instalacji neta. Oczywiście znów sie nic nie wydarzyło w O. U poprzedniego operatora numer  został wyłączony. (Widzę to w logach stacji VOIP). Do kogo uderzyć z prośbą? Cytując konsultanta infolinii: "Widzę zlecenie otwarte, nie chce go zepsuć". Handlowiec z salonu: "Zapytam kolegę"... Co z tymi systemami u pomarańczowych?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

Spytaj się kogoś z Orange czy w Twojej sytuacji może zrobić "kill-bill"a - nie wnikaj się wzięła nazwa. Jak nikt nie będzie mógł, to niestety reklamacja 😞

 

USIM - karta wspiera LTE, choć to jakieś starocie. Niestety starość nie jest przesłanką do bezpłatnej wymiany. Jak będą problemy, to wtedy zgłoś w salonie chęć wymiany.

 

Co do systemów Orange - grzebanie na otwartych zamówieniach nie kończy się dobrze. Najlepiej przeczekać aż zmieni status...

 

 

______________

*Posty scalone zgodnie z netykietą - moderator Wojciech.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 44
  • 1

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

@Piotrekk85 przed momentem wróciłem z salonu. Pani spojrzała na papierowy wniosek o przeniesienie numeru i zaczęła kiwać głową na nie. Nie chciała przyjąć reklamacji 😬, nie zdarzyłem powiedzieć o kill-bill'u 🤣, kazała dzownić na infolinię. Chcesz mieć temat załatwiony - płać. Oj słabo.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

A masz konto na mój Orange? Mógłbyś wkleić status i podstatus zamówienia (bez danych osobowych)?

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 44
  • 1

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

@Piotrekk85 mam konto na Moj Orange. W zleceniach nie mam żadnego zlecenia dot. migracji. Skąd wylookać status? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

A masz zakładkę umowy lub umowy i urządzenia?

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 44
  • 1

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

@Piotrekk85 tak. wkl.png


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

Kurcze nie pamiętam która to zakładka...