Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak formą można odstąpić od umowy?

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 7
  • 0

Jak formą można odstąpić od umowy?

Otrzymałem dziś informację z infolinii (510 600 600), że odstąpić od umowy mogę tylko poprzez wysłanie listu poleconego z wypełnionym formularzem odstąpienia od umowy.

Dotyczy "Internet Biurowy 4G Bezterminowy"

 

Prawo odstąpienia mam gdyż dotyczy osób indywidualnych i jednoosobowych działalności gospodarczych.

 

Z kolei na stronie

https://www.orange.pl/omnibook/odstapienie-od-umowy-na-uslugi-orange

jest napisane, ze można odstąpić również przez telefon.

 

Jak jest naprawdę?

 

PS

taka sytuacja, że Internet kupiłem 5.10.2021 przez Internet, odebrałem kartę SIM 7.10.2021 i Orange nie dotrzymał terminu aktywacji usługi §3 (Termin rozpoczęcia świadczenia).  Czyli umowa podpisana, karta sim odebrana ale nieaktywna, dwa dni temu zgłoszone i niby dyspozycja aktywacji wyszła, i niby do 30 dni mają czas na aktywację (bo tyle czasu jest na reklamację) - na taki termin oczywiście się nie zgodziłem i niezgadzam.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12913
  • 53075
  • 611

Jak formą można odstąpić od umowy?

@marektorun  to oficjalna strona, więc możesz odesłać tam konsultanta podczas rozmowy. Słowo pisane jest ważne, tym bardziej, że nagrywają rozmowy i dlatego ważne jest, aby zapisać datę, godzinę i dame konsultanta. Jeśli jednak chcą, ja bym wysłał u pleciony jeśli rozmowa mie przyniesie efektu razem z reklamacją na informacje na stronie i wprowadzanie w błąd. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12913
  • 53075
  • 611

Jak formą można odstąpić od umowy?

@marektorun  to oficjalna strona, więc możesz odesłać tam konsultanta podczas rozmowy. Słowo pisane jest ważne, tym bardziej, że nagrywają rozmowy i dlatego ważne jest, aby zapisać datę, godzinę i dame konsultanta. Jeśli jednak chcą, ja bym wysłał u pleciony jeśli rozmowa mie przyniesie efektu razem z reklamacją na informacje na stronie i wprowadzanie w błąd. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Jak formą można odstąpić od umowy?

@marektorun  skoro na oficjalnej stronie Orange jest napisane że można odstąpić na infolinii to można i na ten wpis powołaj się podczas rozmowy, tym bardziej że nie masz żadnego sprzętu do zdania.

Anonim

Nie dotyczy

Jak formą można odstąpić od umowy?

Dobrze wyżej piszą. Jest opcja odstąpienia przez infolinię. Tu  nie ma żadnych wątpliwości. Nie rozumiem dlaczego konsulat twierdzi inaczej. Przecież szybciej przyjąć odstąpienie niż upierać się, iż się nie da. Możliwe, że trafiłeś na jakąś inteligentną inaczej osobę.  Myślę, że to raczej jednostkowa sytuacja i przy drugim podejściu załatwisz sprawę.