Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Iphone 7 32 GB - błędna cena na stronie orange


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 3
  • 0

Iphone 7 32 GB - błędna cena na stronie orange

to oczywiście promocja dla firm, telefon również miał być firmowy, oświadczenie z Art 84 kc - no nie wiem , oferta wisiała na stronie www kilka dni na pewno , ja ją widziałem bodajże 10.05.2017, a cena została usunięta 15.05.2017 , dość długo aby błąd można było z łatwością zauważyć.

Pożyjemy zobaczymy , dam znać jak potoczy się sprawa.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 3
  • 0

Iphone 7 32 GB - błędna cena na stronie orange

Chyba rzeczywiście mnie dodali do "niechcianych" bo konsultant zaraz po tym jak się dzisiaj o 11:30 do nich dodzwoniłem i przedstawiłem natychmiast się rozłączył,

normalnie bym pomyślał że to przypadek , ale skoro nie oddzwonił "to znaczy co znaczy".

 

no nic, niestety musze wysłać reklamacje emailem i poczekać na ich odpowiedź , szkoda że tak wyszło bo oferta była fajna - teraz niestety również wychodzi na światło dzienne sposób traktowania klienta , ciekawe czy takie procedury że tak je nazwę "specjalne - zniechęcające "  mają w orange ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Iphone 7 32 GB - błędna cena na stronie orange

Pomijając sytuację na BOK. Sam prowadzisz firmę. Jak pomylisz się w cenie i masz możliwość rezygnacji, sprzedałbyś coś poniżej kosztów?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 3
  • 0

Iphone 7 32 GB - błędna cena na stronie orange

Mam cennik którego się muszę trzymać , gdybym dał ciała to pewnie klient dostał by towar w cenie jaka jest w cenniku,a następnie po jego odejściu ją poprawił na prawidłową.

Ja zagryzł bym zęby ze złości na siebie samego  i jakoś to przeżył - to się potocznie nazywa ODPOWIEDZIALNOŚĆ,

 

gdybyś poszedł do fryzjera gdzie cena za obcięcie wynosi 50 dyszek wg cennika  , a po obcięciu fryzjer zażądał 100 zł bo "się mu pomyliło w cenniku" to pewnie byś zapłacił 100 zł i wyszedł ? Daj spokój kolego , bo akurat w to nie uwierzę

 

Każda firma jest super / hiper / naj - do momentu aż zaczną sie problemy - wtedy należy ją ocenić jak rozwiązuje problemy. Specjalistą od spraw prostych to jest każdy, jak się zaczynają kłopoty to już inna bajka