Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet mobilny zasięg


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Internet mobilny zasięg

Witam, posiadam model Orange Airbox 2 w usłudze internetu mobilnego 30GB+Nielimitowane LTE po wykorzystaniu transferu. Zasięg LTE jest dostępny w odległości około 1 km ode mnie. Kiedy zbliżają się burze, czasem modem złapie ten zasieg, lecz ogólnie cały czas mam H+. I tutaj moje pytanie, czy antena do tego modemu zwiększyłaby zasieg do LTE? Miejscowość, w której mieszkam oznaczyłem czarna kropką na zdjęciu.

5 ODPOW. 5

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Internet mobilny zasięg

Ogólnie to trudno powiedzieć ponieważ są lasy o ile się nie mylę.. 🙂 Aczkolwiek antena dobrze postawiona powinna pomóc i to znacznie,tez miałem kiedyś antenę i bardzo mi się przydała.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Internet mobilny zasięg

Ok, dziękuję za pomoc 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Internet mobilny zasięg

Kupując antenę zaznacz ze w przypadku gdy nie będzie poprawnie działała to będziesz chciała ją zwrócić. Lub kup ją w elektromarkecie gdzie taka możliwość istnieje bez podawania przyczyny.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Internet mobilny zasięg


rw napisał(-a):

... czasem modem złapie ten zasieg, lecz ogólnie cały czas mam H+. I tutaj moje pytanie, czy antena do tego modemu zwiększyłaby zasieg do LTE?


 Z mojego doświadczenia wynika że antena jest najlepszym wzmacniaczem... 😄 

W takim przypadku zakup anteny jest konieczny,

  Z małym zastrzeżeniem:  jak najdłuższy kabel,  tak aby można było umocować antenę możliwie wysoko bo wtedy jest największa skuteczność.

Anonim

Nie dotyczy

Internet mobilny zasięg

Zajrzyj tu