Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet LTE dla domu 150gb i 70gb poza strefą domową. Druga karta sim

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 37
  • 5
  • 1

Internet LTE dla domu 150gb i 70gb poza strefą domową. Druga karta sim

Wystarczy, że wyznaczysz w 3G. Później restart urządzenia i powrót do LTE. Powinno działać od strzała.

 

U mnie też się namęczyłem z tą strefą. Ze 3x była wyznaczana. 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Internet LTE dla domu 150gb i 70gb poza strefą domową. Druga karta sim

no tak i za kazdym razem 10 zyla, czy jak wyznacza konsultant to za free? 😉


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 37
  • 5
  • 1

Internet LTE dla domu 150gb i 70gb poza strefą domową. Druga karta sim

U mnie akurat były jakieś problemy techniczne z tym wyznaczeniem, więc miałem za free 😉 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Internet LTE dla domu 150gb i 70gb poza strefą domową. Druga karta sim

ok konsultant wpisal mi ponownie strefę, zmiana max do 24h  ma byc, zobaczę jutro o 22  czy gra, modem ustawiony na 3G


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Internet LTE dla domu 150gb i 70gb poza strefą domową. Druga karta sim

no i działało i ściągało przez 3 dni z internetdom po czym znowu mi zasysa ze strefy poza domem....nie rozumiem tego internetu....


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 3
  • 0

Internet LTE dla domu 150gb i 70gb poza strefą domową. Druga karta sim

Pozwolicie, że podepnę się pod ten istniejący temat bo mam podobne pytanie:

a) Przy tym pakiecie za 59,90 otrzymuję 150GB w strefie domowej oraz 60GB do wykorzystania poza strefą domową.

 

Czy te 60GB będzie działać WYŁĄCZNIE poza strefą domową? Czy dobrze rozumiem, że to właśnie o tę kartę chodzi w opcji "dodatkowo" 5zł/mc? Ktoś tu pisał, że te GB poza strefą domową można wykorzystać również w strefie domowej.

 

Ale jeśli wyłącznie poza strefą domową - to dobrze rozumiem, że zmiana strefy domowej to koszt 10zł? Można taką operację przeprowadzać nieograniczoną ilość razy? Czyli jeżeli ustawię sobie taką strefę 500km stąd, zapłacę za zmianę strefy domowej 10zł to będę miał tak jakby 60GB za 10zł?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Internet LTE dla domu 150gb i 70gb poza strefą domową. Druga karta sim

60GB możesz też wykorzystać w strefie po wykorzystaniu 150GB. Jeśli masz więcej numerów na wspólnym rachunku, ten ten pakiet 60GB może być współdzielony na inne numery z rachunku (o ile to nie mega stara taryfa).

Zmiana kosztuję 10 zł. Nie wiem czy nie jest limit zmian raz na dobę. Ale na pewno co kilka dni możesz zmieniać. Tylko wg mnie zmiana średnio się opłaca (jeśli chcesz ją wykonywać 2-3 razy w miesiącu - są lepsze oferty).

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Internet LTE dla domu 150gb i 70gb poza strefą domową. Druga karta sim

► Pytanie zostało przeniesione z obszaru komentarzy do artykułu w Bazie Wiedzy pt. Internet LTE dla domu, ponieważ poruszą zbliżoną tematykę - Moderator Wiktor ◄

 

Chciałabym zapytać jaka rzeczywista prędkość osiągacie po wykorzystaniu w sumie 210 gb że strefy domowej i z poza niej jak prędkość spada do 1mbs ?