Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Gdzie najlepiej zamówić umowę?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Gdzie najlepiej zamówić umowę?

Optymalny jest dobry jeśli planujesz cały czas utrzymywać ten telefon - suma rat jest ciut tańsza. Ale jeśli na łączu pod Neostradę przestanie być telefon - dojdzie 10 zł do rachunku. Podejrzewam, że tu ktoś asekuracyjnie Ci podał opłatę z utrzymaniem łącza.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 40
  • 0

Gdzie najlepiej zamówić umowę?

@Anonim nie, mnie chodzi o P20 128GB w konfiguracji cenowej 499 na start + 24 raty x 87 zł.

 

Widzę, że z moją sprawą jest więcej niejasności i zawiłości, niż sądziłem... podsumujmy sobie całość, jeśli mogę Panów prosić:

 

Jak mówiłem, moje Love miałoby się składać z

 

* numeru A, który wcześniej był w Smart Planie, a od kilku dni, na podstawie świeżo podpisanej umowy, jest w Planie Standardowym. Moja opłata miesięczna za ten numer wynosi 39,99 (49,99 minus 5zł za e-fakturę i 5zł za zgodę marketingową)

 

* numeru B, który w tej chwili jest na kartę (dawno po wygaśnięciu umowy) i który zamierzam przenieść na abonament

 

* Neostrady 10Mb/s, którą mam już od dawna.

 

Jeśli do numeru A nie mogę dobrać tego P20, jak mówi @Piotrekk85 - to czy mogę dobrać go do numeru B? Czy będzie on wtedy nadal dostępny w układzie 499+24x87 i czy Love przy takiej konfiguracji nadal będzie kosztowało 99 złotych miesięcznie? W jakim planie znajdzie się wówczas numer B?

Anonim

Nie dotyczy

Gdzie najlepiej zamówić umowę?

@theW7, jeżeli telefon B zamienisz na Plan Komórkowy i podpiszesz OL, to musisz dopytać, czy preferowany przez Ciebie telefon zostanie dostarczony jako jeden z elementów OL, natomiast ten A niejako z automatu "podłączą" Ci pod wspólną fakturę OL. Ja miałem klasyka na kartę i podpisując OL, zamówiłem Samsunga Galaxy z ratami do OLX24 m-ce. Natomiast tel. A zmienił Plan Smart Lte na Plan Komórkowy Standardowy, za który płacę 19,99. Też mam 10 Mb ala za łącze nie płacę, bo jest stacjonarny. Kto pyta, nie błądzi i trafisz w końcu na kumatego. Ja godzinę na ich koszt dopinałem OLEmotikon: Szczęśliwy 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Gdzie najlepiej zamówić umowę?

Na numer B możesz podpisać umowę też na plan standardowy za 39 ,99. Jeśli będą dwa numery standardowe na rachunku - dostaniesz 20 zł na drugi numer.

Potem można jeden z numerów A lub B zmigrować do Love - jednak zgodnie z regulaminem od 26.07.2018 - wymaga to trzymiesięcznej karencji https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/16631/42a7238f-6c0a-409d-9a23-1fd7e1c19652.pdf

Po tych trzech miesiącach karencji będzie można osiągnąć te ceny czyli 99,99 za wszystko poza ratą.

Ale jest pewne ryzyko: w ciągu trzech miesięcy promocja może się zmienić - i mogą być inne warunki migracji na Love. Np. przed 26 lipca nie było tej 3 miesięcznej karencji. To bywa niestety zmienne.

Anonim

Nie dotyczy

Gdzie najlepiej zamówić umowę?

@theW7, pytaj i drąż temat z tym wycinkiem

ex.PNG


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 40
  • 0

Gdzie najlepiej zamówić umowę?

Niesamowicie to zagmatwane... wciąż nie wszystko mi się klei w jedną całość, no ale tymczasem dziękuję za pomoc 🙂 Gdyby przyszły wam do głowy jeszcze jakieś refleksje, to bardzo bym prosił o dzielenie się nimi. Z mojej strony jakieś pytania pewnie też niedługo dojdą...

 

Tymczasem mam jeszcze jedno - @Piotrekk85 - z tego regulaminu trudno mi wyczytać, ile miałbym płacić w trakcie okresu karencji. Jak to wygląda i od czego zależy?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Gdzie najlepiej zamówić umowę?

A ta umowa na numer A już weszła w życie? Nie masz czasu na rezygnację? To by było najprościej.
Wtedy numer A - bierzesz go do Love. Numer B- plan standardowy.

 

PS. W okresie karencji będziesz płacił: 39,99 za pierwszy numer, 19,99 za drugi. Czyli 60 zł+ aktualna cena za neo bez zmian+rata.

Anonim

Nie dotyczy

Gdzie najlepiej zamówić umowę?

@theW7, uważam, że "po drodze do umowy" pewnie "zgubisz" swoje oczekiwane GB, ale próbuj. OL jest w sumie łatwy do ogarnięcia.

@theW7, salony https://www.orange.pl/sklep/Huawei/Huawei-P20-Dual-SIM-64GB/Twilight?filterState=category%3DPhones%2...

ale to mój typEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Gdzie najlepiej zamówić umowę?

Mi już czasem głowa wymięka od tych wszystkich zagmatwień 😄

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 40
  • 0

Gdzie najlepiej zamówić umowę?

@Anonim mówiłem, chodzi mi o P20 w wersji 128GB, nie 64 😉 i nie zamierzam z tego rezygnować.

@Piotrekk85 umowa na Plan Standardowy na numer A została podpisana w piątek 10 sierpnia. Jest sens (czy też: opłaca się) przy niej teraz grzebać?

 

No i rzecz podstawowa - ja chyba nie rozumiem istoty OL... Mówisz, Piotrek, że jeden numer przeszedłby na Plan Standardowy, a drugi zostałby włączony do Love. Ja myślałem, że Love to pakiet, który połączy wszystkie trzy usługi w jeden blok z miesięczną opłatą 99 złotych. A przy okazji będę mógł do jednej z nich "podpiąć" telefon na raty. Nie jest tak?

 

A za telefon i tak zapłacę tyle, ile jest wart według Orange, czyli 2589 złotych - więc czy to naprawdę ma znaczenie, do której umowy go dopisuję? Straszny cyrk...