Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Faktura wyższa o 5 zł - czy Orange zmieniło zasady?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21538
  • 173

Faktura wyższa o 5 zł - czy Orange zmieniło zasady?

@Janhalb 

Twoje wyjaśnienie jest i zawsze było klarowne i nie pozostawia żadnych wątpliwości, że masz całkowitą rację. Natomiast pytanie jest czy to reklamowałeś i, jeśli tak, to jak Orange tłumaczył się z nieuwzględnienia reklamacji? No i generalnie w którym momencie odpuściłeś i dlaczego?


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 1104
  • 13

Faktura wyższa o 5 zł - czy Orange zmieniło zasady?

Reklamacji niestety nie złożyłem. Wtedy, kiedy sprawa zaistniała (czyli rok temu) odbyłem dłuższą rozmowę z infolinią, po której uznałem, że nie mam czasu ani siły "kopać się z koniem" i machnąłem ręką - uznając, że zajrzenie do tej aplikacji raz w miesiącu (na zasadzie zaloguj - kliknij - wyloguj) sumarycznie będzie mnie kosztowało mniej czasu i energii niż bawienie się w reklamacje…


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Faktura wyższa o 5 zł - czy Orange zmieniło zasady?

@Janhalb , ktoś Ci podsunął na forum, byś się raz w miesiącu logował, czy sam doszedłeś do tego?😊


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 1104
  • 13

Faktura wyższa o 5 zł - czy Orange zmieniło zasady?

Odsyłam do pierwszego postu, który zaczął tę dyskusję, tam znajdziesz odpowiedź na to pytanie 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Faktura wyższa o 5 zł - czy Orange zmieniło zasady?

@Janhalb , masz rację. bo w ferworze dyskusji mi to umknęło. No, ale czego oczekujesz od nas, czyli takich samych klientów? Skoro poległeś i dla świętego spokoju raz w miesiącu logujesz się na konto, to aby Twoje (moim zdaniem, uzasadnione) racje zostały raz na zawsze załatwione, to "grozi Ci" kopanie się z koniem...dla zasady i w zgodzie z obowiązującym prawem, a także z tak barwnie opisanym kodeksem etycznym 😊


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 1104
  • 13

Faktura wyższa o 5 zł - czy Orange zmieniło zasady?

Ależ ja niczego nie oczekuję… Wrzucając post, który rozpoczął ten wątek (ponad rok temu) zadałem konkretne pytania, dostałem na nie odpowiedzi i tyle. Teraz już tylko wyrażam swoje (niespecjalnie pochlebne) zdanie o sposobie działania Orange w tej sprawie 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Faktura wyższa o 5 zł - czy Orange zmieniło zasady?

@Janhalb , możesz więc bez wyrzutów sumienia dać sobie rozwiązanie, bo chociaż Maxa też wkurzałem często, to wiele spraw szybciej pojął, aniżeli człowiek z krwi i kości😀