Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dzielenie internetu w usłudze Internet biurowy LTE


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Dzielenie internetu w usłudze Internet biurowy LTE

Dzień dobry,

czy jest sposób, aby pakiet 60 GB dostępny poza strefą biurową w usłudze Internet biurowy LTE współdzielić z innym swoim numerem abonamentowym lub na kartę? Nie chodzi o usługę eSIM, ale o zwykły drugi numer.
Mam wrażenie, że kiedyś mignęła mi taka opcja w panelu Mój orange, ale nie mogę teraz znaleźć.

 

____________

* W temacie doprecyzowano kategorię - Wiktor

4 ODPOW. 4

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Dzielenie internetu w usłudze Internet biurowy LTE

@mku jeżeli masz podpisaną umowę na kilka numerów na tym samym koncie, ta sama faktura, to jak najbardziej, pakiet 60 GB można dzielić miedzy numery. Teoretycznie powinno to zadziałać z automatu, ale można poprosić konsultanta na infolinii o ustawienie współdzielenia pakietu. Niestety ta opcja nie dotyczy numerów na kartę. Muszą to być numery abonamentowe.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Dzielenie internetu w usłudze Internet biurowy LTE

Konsultant na infolinii powiedział, że nie można dzielić pakietów między numerami nawet w ramach jednego konta. Na razie mam tylko ten LTE biurowy, planowałem wziąć dodatkowo abonament telefoniczny, ale chyba zrezygnuję. @ketrasaArtur , czy Twoja odpowiedź dotyczyła jakiejś konkretnej oferty, która z założenia jest współdzielona?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Dzielenie internetu w usłudze Internet biurowy LTE

@mku nie, pisałem ogólnie. Nie pisałem o żadnej konkretnej ofercie. Sam miałem OL z pakietem domowym LTE, gdzie można było dzielić 100 GB między numerami, ale tylko abonamentowymi przypisanymi do tego samego konta, co internet Domowy, natomiast co do internetu Biurowego LTE, to informacje wyczytane z internetu.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Dzielenie internetu w usłudze Internet biurowy LTE

Sam zostawiam odpowiedź dla innych po rozmowie z kolejnym konsultantem. Nie ma opcji dzielenia  internetu z tej usługi z innym numerem. Nie można też zamówić dodatkowej karty SIM do tego samego numeru. Kiedyś były obie te możliwości, w aktualnej ofercie już nie ma żadnej.