Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dotyczy sumy do zapłacenia na fakturze.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Dotyczy sumy do zapłacenia na fakturze.

Zadaję pytanie w tym temacie bo nie mam się gdzie dowiedzieć dlaczego ostatnia faktura ma przekroczenie o 29,99 zł. Salon nieczynny, a ja na próżno się biedzę na wyjaśnieniem tej kwestii.Aby się zarejestrować tutaj to straciłam prawie godzinę. Moim zdaniem ten proces jest za trudny szczególnie dla starszych ludzi. To samo było gdy próbowałam odzyskać nowe hasło bo nagle stare nie było przyjmowane. Pierwszy raz po utworzeniu nowego było ok, ale następnym razem znowu musiałam korzystać z przypomnienia hasła. Jestem w sumie bardzo nie zadowolony z usług Orange i zrobiłam błąd przedłużając umowę. Dlaczego gdy chcę skorzystać z czatu z konsultantem pokazuje się ikona- znak zakazu ? Korzystam z chrome.

Numery telefonów lub faktury podam na życzenie.

 

______________

* Wpis edytowany, przeniesiony do odpowiedniej kategorii + poprawiono etykiety - moderator Bartłomiej

19 ODPOW. 19

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Dotyczy sumy do zapłacenia na fakturze.

 Zadzwoń do BOK 510100100 z telefonu w innej sieci, nie skasują podwyższonej opłaty za połączenie.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 0

Dotyczy sumy do zapłacenia na fakturze.

Mamy z żoną 2 telefony i stacjonarny w Orange a wątpię aby ktoś mi użyczył telefonu. Z pracy to wolę nie. A tutaj to nikt nie odpowie?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Dotyczy sumy do zapłacenia na fakturze.

Użytkownicy to zwykli klienci, jak Ty. Pracownicy Orange nie angażują się tutaj w tego typu rzeczy. Spróbuj czata w innej przeglądarce.

Edit:

Możesz jeszcze na telefonie zainstalować aplikację Mój Orange, tam też jest czat.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Dotyczy sumy do zapłacenia na fakturze.

@Norniczek nie chcesz zadzwonic na infolinie? 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 0

Dotyczy sumy do zapłacenia na fakturze.

Zapłacę za infolinię więcej niż mi doliczono na fakturze a dowiedzieć się muszę bo nie lubię być oszukiwany bo to jawne naciąganie.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Dotyczy sumy do zapłacenia na fakturze.

@Nornik70 

 

Czat- komfortowo i po sprawie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Dotyczy sumy do zapłacenia na fakturze.

@Nornik70 w aplikacji Moj Prange mozesz zamowic rozmowe z konsultantem. Wybierasz temat i do Ciebie oddzwaniaja. Wszystko bezplatnie. 

Anonim

Nie dotyczy

Dotyczy sumy do zapłacenia na fakturze.

@byczyn_86, jesteś pewny, że w aplikacji MO oddzwaniają i jest to bezpłatne, czy musisz sam zainicjować dzwonienie? Pytam tak na wszelki wypadek ze swojej ciekawości.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Dotyczy sumy do zapłacenia na fakturze.

Screenshot_20200317_172225_pl.orange.mojeorange.jpg