Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dopisanie jednoosobowej działalności gospodarczej do numeru


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Dopisanie jednoosobowej działalności gospodarczej do numeru

Informacje podane tutaj to nieprawda: w celu przeniesienia abo. kom. (ta sama osoba w DG) musiałem dygać do salonu osobiście, bo nie chcieli ani przez Internet ani telefonicznie. Nie wiem po co, bo przedstawione w salonie dokumenty i tak zostały wydrokwane ze strony CEIDG (w salonie!). Z drugiej strony bardzo dziwne, bo stacjonarny przeniosłem przez Internet z konsultantem na czacie (a mówią od trzech lat, że to jest JEDNO: ORANGE i TPSA). A teraz mam problem, bo obiecali, że za pół roku mogę zmienić abo., a dziś (po pół roku) powiedzieli, że dopiero za dwa lata, choć mój pierwotny czas abo. się skończył... Wynika to: 1) z niewiedzy konsultatntów, 2) braku profesjonalizmu, 3) komplennego rogardiaszu w systemach rozlizeniowych (chyba mają ich ze 100 różnych). Tak duża firma z takimi dochodami i zero profesjonalizmu 😞

6 ODPOW. 6

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Dopisanie jednoosobowej działalności gospodarczej do numeru

@witalis w Nasz Orange nie mamy dostępu do Twojej kartoteki klienta, dlatego nie będziemy w stanie wytłumaczyć, skąd rozbieżne informacje, o których piszesz. Jeśli nadal masz wątpliwości skontaktuj się z doradcą obsługi, najlepiej bezpłatnie, za pośrednictwem aplikacji Mój Orange.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Dopisanie jednoosobowej działalności gospodarczej do numeru

Cześć Mikołaj.

Napisałeś na priv'a: "nie mamy dostępu do Twojej kartoteki". Nie rozumiem "problemu": skoro mogłeś wysłać mi maila na priv'a - więc konto chyba system zna(?!)...

Za poradę "porozmawiaj z naszym doradcą" bardzo dziękuję - niestety mało trafna - bo doradca opowiada dokładnie to, co już wcześniej napisałem, więc za bardzo takiej porady nie rozumiem: mam zadzwonić jeszcze raz i usłyszeć to samo ?!...

Napisałeś mi: "Komentarze w bazie wiedzy służą raczej do zgłaszania uwag, do ich treści", więc właśnie taką uwagę napisałem, a mój komentarz został przeniesiony (?!).

Myślełem, że poprawa wizerunku Orange polega na poprawie pracy konsultatntów i systemów, a nie przenoszeniu komentarzy, które są prawdziwe (niestety). 😞

pzdr

Anonim

Nie dotyczy

Dopisanie jednoosobowej działalności gospodarczej do numeru

@witalisJa też mogę wysłać do ciebie maila na priv'a, ale go nie znam tak samo jak @Mikołaj


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Dopisanie jednoosobowej działalności gospodarczej do numeru

Czytaj ze zrozumieniem: SYSTEM zna/ma, więc wysyłając na priva możesz mi podać swój prywatny email: i o to mi chodziło... :0 🙂

Poza tym, Mikołaj jest z Orange a Ty nie, ...i z resztą nie to jest tematem dyskusji.

 

pzdr

~W


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Dopisanie jednoosobowej działalności gospodarczej do numeru

@witalis,

logując się pierwszy raz do Nasz Orange miałeś możliwość założenia nowego loginu, to dlatego, że mimo korzystania z takiego samego sposobu logowania, Nasz Orange i Orange.pl. nie mają wspólnej bazy danych. Wspomina o tym 2 punkt zasad Nasz Orange.

Twój komentarz został przeniesiony, bo odczytałem jego dalszą cześć, jako chęć dyskusji, szukanie porady wśród członków naszej społeczności. Do tego służą właśnie nowe tematy, a nie baza wiedzy.

PS Jeśli masz uwagi napisz mi proszę wiadomość prywatną.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Dopisanie jednoosobowej działalności gospodarczej do numeru

Done. (znaczy wysłane). 🙂

Zobaczymy co dalej (?)