Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy można zniwelować skoki pingu


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Czy można zniwelować skoki pingu

Witam czy jest jakaś możliwość zmniejszenia skoków pingu gdy mam internet lte? posiadam modem ZTE mf283+ siła sygnału w tej chwili wynosi -75 dBm a najbliższy nadajnik znajduje się w odległości około kilometra ode mnie. Dodam, że wcześniej nie było tyle problemów i ping był mniejszy i stały, oczywiście jak zrobie speedtest to pokazuje że ping jest świetny i wynosi około 20ms, natomiast jak spinguje przez konsole cmd na przykład www.wp.pl to wacha się od 22ms do 450ms. myślałem nad anteną zewnętrzną czy by to pomogło? Pozdrawiam

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czy można zniwelować skoki pingu

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. A masz inne urządzenie z LTE np. telefon aby sprawdzić czy to nie problem routera?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Czy można zniwelować skoki pingu

nie mam niestety, dodam jeszcze że w dzień i o tej porze na speedteście pokazuje ze mam około 6mb/s pobierania, a gdy sprawdzałem o 6 rano to miałem ponad 60, aż taka kolosalna różnica ale z pingiem tak samo skacze, ale wątpie że to wina routera i chciałbym sprawdzić tą antenę zewnętrzną tylko jak wydam 200zł i różnicy nie będzie to trochę kiepska inwestycja.

Anonim

Nie dotyczy

Czy można zniwelować skoki pingu

Tak to działa niestety 🙂 Raz jest prędkość światłowodu a raz prędkość Trabanta 😜 😜


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Czy można zniwelować skoki pingu

no już jest lepiej z pobieraniem bo dochodzi do 50-60 mb/s ale z pingiem tak samo skacze i granie np. w league of legends to tragedia 😞


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Czy można zniwelować skoki pingu

spingowałem dla przykładu wp.pl i tak to wygląda:ping.jpg


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Czy można zniwelować skoki pingu

jeżeli dalej mam się bujać na takim internecie to prędzej czy późnej zrezygnuję z orange