Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy można zmienić numer przypisany do Orange Love? Kiedy będzie zakończenie umowy?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Czy można zmienić numer przypisany do Orange Love? Kiedy będzie zakończenie umowy?

@mankog trzeba rozpatrzyć za i przeciw, co zrobić z obecną umową. Jeżeli zależy na internecie i zniżkach, to bym przedłużył umowę w obecnej formie. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 39
  • 0

Czy można zmienić numer przypisany do Orange Love? Kiedy będzie zakończenie umowy?

Są dwa najprostsze  rozwiązania. Albo przedłużam umowę  już z nowym Internetem światłowodowym. Wtedy podobno ma działać Neostrada, dopóki nie uruchomią światłowodu. przypisane numery pozostają na swoich miejscach. Zniżki na kontynuację itp.

Drugie rozwiązanie to przenieść wszystko do innej sieci.

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 39
  • 0

Czy można zmienić numer przypisany do Orange Love? Kiedy będzie zakończenie umowy?

Jaki może być orientacyjny czas montażu światłowodu po podpisaniu umowy?  mam jeszcze opcje że przedłużam numer z OL i przechodzę z nim na abonament i podpisuje nową umowę  OL już z właściwym numerem.

Minusem jest to że nie mam zniżki za kontynuacje pakietu OL i brak Internetu do czasu uruchomienia nowego. Chyba  ze byłaby opcja wcześniejszego zamówienia montażu żeby za długo nie czekać,.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Czy można zmienić numer przypisany do Orange Love? Kiedy będzie zakończenie umowy?

@mankog w moim przypadku czas samej instalacji światłowodu z uruchomieniem trwał około 1,5 - 2 godziny. Zgłoszenie telefoniczne, z umówiona instalacją na konkretny dzień, godzinę. Mi się nie spieszyło, więc od kontaktu telefonicznego na zamówienie uslugi do rizpoczęcia instalacji trwało około 5 dni.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 39
  • 0

Czy można zmienić numer przypisany do Orange Love? Kiedy będzie zakończenie umowy?

Ok. dziękuję

Temat  w sumie powoli się kończy, dostałem dobrą ofertę, która mnie satysfakcjonuje, numeru nie zamieniam. Dużo z tym zabawy i strata zniżek za przerwanie kontynuacji OL.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Czy można zmienić numer przypisany do Orange Love? Kiedy będzie zakończenie umowy?

@mankog dobrze, że szukasz, to zawsze jakieś rizwiązanie satysfakcjonujące znajdziesz.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 39
  • 0

Czy można zmienić numer przypisany do Orange Love? Kiedy będzie zakończenie umowy?

A miało być tak pięknie. Po rozmowie z konsultantem 14.10 zdecydowałem się na nową ofertę OL ze światłowodem. Instalacja umówiona na 24.10 12-16. w ubiegłym tygodniu miałem wolne, chciałem przełożyć żeby zrobić to wcześniej, nie dało rady.

Pisałem na czacie czy montaż aktualny, bo monter się nie odzywa i wszytko było aktualne, więc cierpliwie czekam. i dobrze że urlopu nie brałem. w dniu montażu cisza. Dzwonię na infolinie po 16ej i dowiaduję się że anulowano. powód nieznany, ale pewnie za dużo rabatów dostałem i dlatego oferta była fajna dla mnie ale nie dla Orange.

Tylko trochę niesmak pozostał. żeby chociaż systemowej wiadomości nie wysłać że nie będzie montażu..

coś mi sie wydaje że pora zmienić sieć...

i wczoraj konsultantka mówi ze może mi dowolny numer podpiąć pod OL. walczyłem o to od miesiąca i nie było opcji. Tylko pewnie wcześniej nie chcieli mi przerywać ciągłości, a tutaj całkiem nowa umowa, więc pewnie i mniej zniżek. 

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Czy można zmienić numer przypisany do Orange Love? Kiedy będzie zakończenie umowy?

@mankog nie wiem, czy u konkurencji będzie lepiej. Rozważ za i przeciw, bo można się przeliczyć i trafić z deszczu pod rynnę. Szkoda, że atrakcyjna dla Ciebie umowa została anulowana i nie nastąpiło rozpoczęcie jej realizacji.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 39
  • 0

Czy można zmienić numer przypisany do Orange Love? Kiedy będzie zakończenie umowy?

decyzji jeszcze nie mam, tylko trochę słabo to wygląda. nie znam prawdziwej przyczyny anulowania zamówienia. Coś Pani mówiła że możliwe że miałem połączone rabaty których nie można łączyć i może to jest powód.

A może dlatego  że nie przedłużyłem umowy na komórki. stare zasady na czas nieokreślony są lepsze niż nowa oferta i nie potwierdziłem umowy w zadanym czasie. Ale to nie powinno mieć nic wspólnego. Jak jest, tego nie wiem.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21543
  • 173

Czy można zmienić numer przypisany do Orange Love? Kiedy będzie zakończenie umowy?


@mankognapisał(-a)
...

i wczoraj konsultantka mówi ze może mi dowolny numer podpiąć pod OL

...


Pisałem, że wszystko da się ogarnąć? Tylko niestety YMMV, musisz trafić na kompetentnego człowieka po drugiej stronie, a z tym bywa różnie. U mnie też było tak, że przy zamawianiu światłowodu nie chcieli słyszeć o przeniesieniu numeru stacjonarnego (od konkurencji) do OL. Natomiast po miesiącu okazało się, że dla fizycznego biura obsługi klienta ("Salonu") ta operacja nie była żadnym problemem, włącznie z podmianą w OL istniejącego już ("tymczasowego" jak się okazało) numeru stacjonarnego na ten przenoszony. Jeden miesiąc miałem usługi "na zakładkę", ale przynajmniej nie było żadnej przerwy.

Trzymam kciuki żeby przede wszystkim podłączenie światłowodu się udało, bo z tym też bywa różnie.