Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy można zmienić numer przypisany do Orange Love? Kiedy będzie zakończenie umowy?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 39
  • 0

Czy można zmienić numer przypisany do Orange Love? Kiedy będzie zakończenie umowy?

Nie chcę tworzyć podobnego tematu, a mam podobny "problem" co autor.

Mam Orange Love z Neostradą i komórką i do tego 3 kolejne numery. Umowa na 3 komórki kończy się 30.09.22, a umowa na OL 28.11.22. okresy rozliczeniowe mam 14 każdego miesiąca

W tym momencie jeszcze nie wiem gdzie będę dalej, ponieważ po pojawieniu się światłowodu na ulicy będzie trochę większy wybór niż Neostrada. Pewnie zostając w Orange nie będzie problemów. Chociaż przy zmianie na inny internet chciałbym zamienić numer przypisane do OL. Ten który jest nie korzysta z internetu mobilnego, konsultanci ciągle na nowego dzwonią. Wolałbym, żeby dzwonili na mój numer.

Jeśli będę chciał zmienić operatora, rezygnację składam do 18.10 i wtedy będzie z zakończeniem umowy czy jakiś inny termin?  Jeśli podpisałbym teraz umowę i innym operatorem to pewnie będzie jeszcze za wcześnie?

 

 

___________________

*Post wydzielony z tematu "Jak wydostać numer komórkowy z Orange Love" - moderator Wojciech.

19 ODPOW. 19

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Czy można zmienić numer przypisany do Orange Love? Kiedy będzie zakończenie umowy?

Więcej informacji 🙂

Co chcesz zrobić z tymi 3 numerami komórkowymi, przenieść do innej sieci czy pozostać w Orange ?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 39
  • 0

Czy można zmienić numer przypisany do Orange Love? Kiedy będzie zakończenie umowy?

Jeśli w pakiecie światłowód i telefony będzie taniej to przeniosę. Jeśli oferta Orange będzie ok to zostanę ze wszystkim

Na razie szukam, trochę szukają mnie. A ja czekam do 7 października, bo wtedy rzekomo ma być u mnie sygnał.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Czy można zmienić numer przypisany do Orange Love? Kiedy będzie zakończenie umowy?

Więc ewentualne przeniesienie zlecisz (zaznaczenie podczas przenoszenia) na koniec okresu promocyjnego (zastrzeżonego). 

Polecam dopytać po zalogowaniu się na czacie w Mój Orange i dopytać kiedy będzie światłowód i zostać w Orange 🙂


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 39
  • 0

Czy można zmienić numer przypisany do Orange Love? Kiedy będzie zakończenie umowy?

Na razie nie rezygnuję i jak najbardziej biorę Orange pod uwagę ale jak jest wybór to szukam. Potrzebuję abonamentów z różna ilością internetu, a z tym jest różnie Dwa potrzebują trochę więcej, dwa w sumie wcale.

Konsultanci chcą przedłużać obecne warunki, ale zaczekam.
Masz na myśli czat w aplikacji Mój Orange?

 

Czytając ofertę Orange znalazłem taki zapis:

W budynkach o typie zabudowy jednorodzinnej Orange Światłowód jest dostępny za dopłatą 20,00 zł/mies. dla nowych klientów lub za dopłatą w dotychczasowej wysokości dla obecnych klientów. Pierwsze 2 miesiące za 0 zł dla nowych klientów. Nie dotyczy oferty Internet Domowy 4G oraz oferty internetu z prędkością 300 Mb/s dla klientów Program Operacyjny Polska Cyfrowa.

 

Mieszkam w domu jednorodzinnym, będę podłączony do światłowodu z POPC ale realizowane przez FIBEEIV, woj. lubelskie.

Jak Orange to rozumie. POPC ale zrobione przez Orange wtedy nie dotyczy. Czy również nie dotyczy jeśli zrealizowane tak jak w moim przypadku FIBEEIV. Będę dopłacał do rachunku 20 zł? 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Czy można zmienić numer przypisany do Orange Love? Kiedy będzie zakończenie umowy?

Jeśli to POPC to jest możliwość zdjęcia opłaty za domek, przy aneksowaniu - zmiany na FTTH nie ma możliwości zamiany numerów.
Trzeba by, aneksować samą Neo/Ftth do samej usługi internetowej, numer z Love pójdzie do oferty na kartę. Po wejściu w życie aneksu kolejna umowa na Love z innym numerem, Numer z prepaida do abonamentu.
Zamieszanie w fakturach gwarantowane, ale do zrobienia.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21543
  • 173

Czy można zmienić numer przypisany do Orange Love? Kiedy będzie zakończenie umowy?


@mankognapisał(-a)

...

Dwa potrzebują trochę więcej, dwa w sumie wcale.

...


Mało jest rzeczy nie do ogarnięcia dla kompetentnego konsultanta, jeśli w grę wchodzi utrzymanie klienta.

Ale co do pryncypiów musisz prezentować spójne stanowisko: albo potrzebujesz więcej albo wcale, nawet jeśli to tylko dwa.

Serio, to jako szarzy klienci wiele na temat oferty którą Orange Ci ewentualnie przedstawi nie możemy się wypowiadać autorytatywnie. Ja bym na Twoim miejscu rzeźbił temat na czacie przez MO, to najtańsza forma kontaktu z żywym człowiekiem.

Anonim

Nie dotyczy

Czy można zmienić numer przypisany do Orange Love? Kiedy będzie zakończenie umowy?

Jeżeli byś chciała zostać w Orange to  utrzymujesz same usługi stacjonarne. Wtedy z okresem rozliczeniowym odtepnie się komórkowa. Możesz wtedy wszystko połączyć w nowego Lova z inną komórką (wiadomo też dojdzie kolejna opłata aktywacyjny). 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Czy można zmienić numer przypisany do Orange Love? Kiedy będzie zakończenie umowy?


@Anonimnapisał(-a)

 (wiadomo też dojdzie kolejna opłata aktywacyjny). 


Przy migracji do Love z istniejącej usługi internetowej nie ma opłaty aktywacyjnej.. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 39
  • 0

Czy można zmienić numer przypisany do Orange Love? Kiedy będzie zakończenie umowy?

W tym momencie pojawiają się problemy żeby podmienić ten numer w OL. Jeśli teraz zrezygnuje z OL to wyłącza mi numer, jeśli wyciągnę teraz numer z OL to to wyłączy się internet. I brak internetu do instalacji światłowodu. Później nie będzie już zniżek za kontynuację.  I teraz jestem w kropce.