Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Co trzeba zrobić, aby Orange wystawił korektę do dawno uznanej reklamacji????

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 10
  • 0

Co trzeba zrobić, aby Orange wystawił korektę do dawno uznanej reklamacji????

16.12.2020 dostałem email, że reklamacja została uznana - korekty brak. Kilka czatów z "doradcami" i zawsze zdziwienie, dlaczego nie wystawiono korekty. Po którymś czacie dostałem sms-a czy pusha, że reklamacja na kwotę .... zł została uznana (o czym wiedziałem od miesiąca), ale korekty nadal nie ma. Zaczynam dostawać pogróżki, co mi zrobią jak nie zapłacę. Zaczynam się bać ...

 

____________

* W temacie doprecyzowano kategorię i etykiety - Wiktor

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Co trzeba zrobić, aby Orange wystawił korektę do dawno uznanej reklamacji????

@wojtek_sZaloguj się na Mój Orange i sprawdź stan konta usług. W razie czego zrób screena i na czacie wyjaśnij mówiąc jaką info w sprawie nr....reklamacji o kiedy otrzymałeś. Siła argumentu, nie argument siły 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

17 ODPOW. 17

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Co trzeba zrobić, aby Orange wystawił korektę do dawno uznanej reklamacji????

@wojtek_sZaloguj się na Mój Orange i sprawdź stan konta usług. W razie czego zrób screena i na czacie wyjaśnij mówiąc jaką info w sprawie nr....reklamacji o kiedy otrzymałeś. Siła argumentu, nie argument siły 🙂


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 10
  • 0

Co trzeba zrobić, aby Orange wystawił korektę do dawno uznanej reklamacji????

Nie działa. Tak jak napisałem - doradcy widzą, że reklamacja uznana, tylko że nie ma korekty i cały czas mam zaległość. Pomniejszyłem wpłatę za bieżącą fakturę o uznaną wartość.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Co trzeba zrobić, aby Orange wystawił korektę do dawno uznanej reklamacji????

@wojtek_sSkoro zapłaciłeś fakturę pomniejszając o kwotę uznanej korekty, napisz o prolongatę terminu płatności, póki kwota się nie zaksięguje, a korekta nie wyjdzie w systemie po odpisie reklamacji. Jednocześnie reklamuj sytuację...


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Co trzeba zrobić, aby Orange wystawił korektę do dawno uznanej reklamacji????

Kiedyś na infolinii był coś w stylu dział księgowy, gdzie od ręki korekty załatwiali pracownicy. Nie wiem czy to dalej funkcjonuje. Może poproś o przełączenie do takiej osoby.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Co trzeba zrobić, aby Orange wystawił korektę do dawno uznanej reklamacji????

@wojtek_sPrzechodziłem obok BOK-u i zapytałem: Pani powiedziała, że korekty wchodzą do systemu w cyklu 7 i 30 dniowym. Doradziłą, aby zapłacić teraz cały rachunek i w następnym cyklu rozliczeniowym na pewno korekt się naliczy

Anonim

Nie dotyczy

Co trzeba zrobić, aby Orange wystawił korektę do dawno uznanej reklamacji????

@agat13  dobrze pisze, korekta może być wdrożena do 30 dni, więc nie można pomniejszac kwoty, @wojtek_s  możesz utracić zniżki przez to, lub operator może inne kary dać, to samowolka. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Co trzeba zrobić, aby Orange wystawił korektę do dawno uznanej reklamacji????

Tylko u niego już 30 dni minęło. Jeżeli w lutym nie będzie korekty, to wtedy trzeba już robić "szum". Trochę to też źle wygląda, bo do brania pieniędzy są pierwsi, a po swoje trzeba się upominać. A jakby trafiło to na osobę, której korekta i kasą na koncie jest potrzebna i z bólem płaci więcej, pomimo że powinien mniej? 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 10
  • 0

Co trzeba zrobić, aby Orange wystawił korektę do dawno uznanej reklamacji????

W mailu z informacją o uznaniu reklamacji pisali, że zostanie rozliczona 6 stycznia, ale nie została.

Przed chwilą kolejny kontakt z infolinią i obietnica pomocy. Ciekawe, czy pomoże?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Co trzeba zrobić, aby Orange wystawił korektę do dawno uznanej reklamacji????

Pozostaje ci nadzieja, że tak. Powodzenia 🙂