Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak podglądu kamery po transmisji orange


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak podglądu kamery po transmisji orange

Trzeba czytać co się kupuje. Albo potrafić konfigurowanie.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 13
  • 0

Brak podglądu kamery po transmisji orange

Ale co czytać ? W umowie jest jakiś zapis na temat zablokowanych usług ?

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak podglądu kamery po transmisji orange

W regulaminie.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 13
  • 0

Brak podglądu kamery po transmisji orange

Regulamin jest częścią umowy.

Czy mógłbyś mi wskazać punkt mówiący o blokadzie wybranych usług sieciowych ?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Brak podglądu kamery po transmisji orange

@J4444Odpowiem tak: mój znajomy ma na LTE (ledwie łapie zasięg na antenach kierunkowych) zrobiony monitoring działki w Psimoczonowiskach Górnych z podglądem z miejsca pobytu (czytaj: komórka) i działa... Coś w tym jest....


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 13
  • 0

Brak podglądu kamery po transmisji orange

@agat13Wierze w to że u Twojego znajomego działa. Są różne systemy monitoringu ...
Nie tylko ja mam taki problem dlatego podłączyłem się pod ten wątek poszukując rozwiązania ...
Więc jeśli jest na tym forum ktoś kompetentny (najlepiej z Orange) kto zrozumiał problem to proszę o pomoc.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Brak podglądu kamery po transmisji orange

@J4444To z mojej strony była delikatna sugestia, że wiedzielibyśmy więcej jakbyś właśnie podał na czym opiera się Twoje rozwiązanie. Może uszczegółowienie (model kamery, rejestratora, softu dostawcy sprzętu- w chmurze)by nam coś podpowiedziało...Może na zasadzie analogii...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak podglądu kamery po transmisji orange

To zależy jakie rozwiązanie. Jeśli dany soft wysyła obraz z kamery najpierw na serwer, a potem do klienta - to w Orange działa. Np. urządzenia z ekosystemu Xiaomi.

Jeśli chcesz mieć bezpośrednio styk klient-kamera, to większości tanich rozwiązań jest blokowanych przez Orange w trosce o bezpieczeństwo.

Zapisy są w regulaminie https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/10641/cd494de1-de1e-4cca-857a-43b3fc3c360e.pdf
Rozdział IV Bezpieczeństwo, paragraf 8, punkt 4.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 13
  • 0

Brak podglądu kamery po transmisji orange

@Piotrekk85 @agat13 - nie opisywałem posiadanego systemu gdyż, gdyż kilka wiadomości wyżej kolega o tym pisał dokładnie (nie chciałem się powtarzać). Łączę się aplikacją XMEYE. (jest to rozwiązanie chmurowe)
Zdaje sobie sprawę że połączenie bezpośrednie z jakimś portem może być zablokowane ze względów bezpieczeństwa, a w moim przypadku wręcz niemożliwe, gdyż kamera nie ma zewnętrznego IP (podłączona jest do routera).
Coś musi być nie tak ze strony Orange - nie działa to na 2 telefonach w sieci w Orange (akurat jeden z nich to Xiaomi 🙂
Przy połączeniu internetowym z innych sieci wszystko działa na tym samym sprzęcie i oprogramowaniu...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak podglądu kamery po transmisji orange

A jaki apn masz skonfigurowany w Orange?