Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak podglądu kamery po transmisji orange


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 24
  • 0

Brak podglądu kamery po transmisji orange

@Anonim przetestowane, również nie działa 😕

Anonim

Nie dotyczy

Brak podglądu kamery po transmisji orange

@Ludek11  po zmianie ustawień Danych Mobilnych, stosujesz wyłącz i włącz telefon, bo to zalecam, jak to nic nie daje, to już nie wiem, powinno działać, może aplikacji daj dostęp do telefonu.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 24
  • 0

Brak podglądu kamery po transmisji orange

Wyłączyłem, włączyłem, nie działa 😕


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 24
  • 0

Brak podglądu kamery po transmisji orange

Inny konsultant na czacie poinformował mnie, że nie działa ponieważ wymagany jest stały adres ip na routerze do którego podłączona jest kamera co wg mnie jest jakimś absurdem bo przecież kamera działa za każdym razem po połączeniu z wifi w innym mieszkaniu czy wkładając kartę sim innego operatora.

 

Chyba bez reklamacji się nie obejdzie.

Anonim

Nie dotyczy

Brak podglądu kamery po transmisji orange

Złóż reklamację czy zgłoszenie, coś nie tak masz z usługami na karcie SIM, lub kartą SIM trefna, można zgłosić jej wymianę.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 24
  • 0

Brak podglądu kamery po transmisji orange

To musi być jakaś blokada u orange, bo na 4 nr telefonu nie działa, testowałem też u znajomego który też ma orange i również nie działa.

Włożyłem kartę play i śmiga.

Anonim

Nie dotyczy

Brak podglądu kamery po transmisji orange

Przypuszczam, po zapoznaniu się z wątkiem - że problem stwarza ograniczony NAT w internecie mobilnym z Orange. Tylko, że niewiele będziesz w stanie z tym zrobić. Do tego konieczna jest usługa Orange VPN, bądź jakikolwiek VPN. Ciężko znaleźć inne rozwiązanie - skoro działa u innych opów mobilnych - u nich NAT jest otwarty. W Orange jest ograniczony i jest problem. W takim razie zostaje jedynie korzystanie z VPN. Za 5 PLN masz usługę Orange VPN. Możesz także skorzystać z jakiegokolwiek innego VPN.

 

Tu na prawdę raczej nikt nic nie pomoże - to jest już problem po stronie operatora, że blokuje NAT na internecie mobilnym.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 13
  • 0

Brak podglądu kamery po transmisji orange

Witam. Mam taki sam problem jak w tym wątku - początkowo myślałem że to chwilowe.

Czy ktoś wie jak uporać się z taką sytuacją ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak podglądu kamery po transmisji orange

Kupiłeś vpn?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 13
  • 0

Brak podglądu kamery po transmisji orange

Nie kupowałem żadnej usługi dodatkowej. Ale dlaczego miałbym coś dokupować ? Skoro działa jak tylko korzystam z internetu u każdego innego operatora. To tak jak zablokowali by Ci możliwość korzystania z www i musiałbyś zapłacić za odblokowanie.