Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak podglądu kamery po transmisji orange


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 24
  • 0

Brak podglądu kamery po transmisji orange

Dzień dobry,

Pomoc techniczna na czacie odsyła mnie na forum więc piszę tutaj...

 

Chce się dowiedzieć czy orange blokuje jakieś porty ponieważ nie mogę wejść po transmisji danych na pogląd kamery internetowej, po podłączeniu z wifi wszystko działa, tak samo gdy wymienię kartę SIM na innego operatora i sprawdzam po transmisji danych, jedynie przez transmisje Orange nie działa.

 

Sprawdziłem jeszcze po transmisji danych i włączeniu zewnętrznego programu VPN, wtedy działa, wyłączę zewnętrzny program VPN i przestaje działać.

46 ODPOW. 46

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Brak podglądu kamery po transmisji orange

@Ludek11 musisz w routerze otworzyć porty, które są odpowiedzialne za dostęp do monitoringu. Poniżej filmik instruktażowy:


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 24
  • 0

Brak podglądu kamery po transmisji orange

Ale przecież mam obraz jak połączę się przez wifi, zmienię kartę na innego operatora i wtedy przez transmisję danych, tak samo mam obraz jak połączę się przez transmisję danych orange ale JEDYNIE transmisja danych orange + program VPN.

 

Bez programu VPN i poprzez transmisję danych orange nie mam podglądu.

 

Dodam jeszcze że kamera jest podłączona z routerem po kablu, nie łączy się z routerem przez wifi.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Brak podglądu kamery po transmisji orange

@Ludek11 jeżeli łączysz się przez WiFi z tym samym routerem, który jest podłączony do monitoringu, to masz dostęp, bo jesteś na tym samym routerze. Jak podłączysz internet z Orange, to musisz w routerze otworzyć odpowiednie porty, aby można było korzystać z monitoringu na zewnątrz.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 24
  • 0

Brak podglądu kamery po transmisji orange

@ketrasaArtur z innym routerem niż podłączony do monitoringu też mam dostęp.

Przykładowo idę do znajomych, jestem podłączony do ich wifi to normalnie mogę podejrzeć kamere.

 

Tak jak już pisałem, jak wsadzę inną kartę sim (innego operatora) i łączę się przez transmisję danych wtedy też działa. 

 

Jedynie nie działa przez samą transmisję danych orange.

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Brak podglądu kamery po transmisji orange

Ustawienia Danych Mobilnych w routerze z kartą sim Orange, IPV4 poustawiaj, nie korzystaj z IPV6 @Ludek11  😉


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 24
  • 0

Brak podglądu kamery po transmisji orange

@Anonim mam ustawione IPV4 i niestety nie działa.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 24
  • 0

Brak podglądu kamery po transmisji orange

Wydaje mi się, że orange blokuje jakieś porty po transmisji danych.

Anonim

Nie dotyczy

Brak podglądu kamery po transmisji orange

@Ludek11  to poustawiaj IPV6, możesz też pokazać ustawienia tu na forum z routera.

maxresdefault (1).jpg

Anonim

Nie dotyczy

Brak podglądu kamery po transmisji orange

@Ludek11  bez problemowo jest z Orange VPN , nawet ta najtańsza opcja z dynamicznym IP.