Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak możliwości przeniesienia numeru a urządzenie

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 13
  • 0

Brak możliwości przeniesienia numeru a urządzenie

To nie umowa miała być przeniesiona. Ciężko to trochę zrozumieć, bo to zawiły temat. Korzystałem z numeru w Play, który jak się okazało, był zarejestrowany na moją mamę. Wziąłem na ten numer umowę z przeniesieniem, dobrałem urządzenie i podpisałem umowę z kurierem. Przyszedł mi sms, że numer nie może zostać przeniesiony, ponieważ nie zgadzają się dane pomiędzy tymi (swoimi), które podałem do umowy, a tymi, na które jest zarejestrowana karta (jak się okazało mojej mamy). W Orange dowiedziałem się, że muszę dogadać sprawę z drugim operatorem, czyli z Playem. Problem w tym, że nie mogę teraz dokonać cesji, ponieważ mama jest za granicą, przyjeżdża w kwietniu i dopiero wtedy będzie to możliwe. I stąd moje obawy o karę, ponieważ mam urządzenie i numer nie został przeniesiony. Rachunki wszystkie będą oczywiscie opłacane


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Brak możliwości przeniesienia numeru a urządzenie

@kubagalll jesli podpisales umowe z kurierem to masz 14 dni na rezygnacje z umowy. Rzeczywiscie zawila sprawa. Skontaktuj sie z konsultantem i dowiedz sie co masz robic telefon 510100100 lub poprzez czat

https://www.orange.pl/view/kontakt


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak możliwości przeniesienia numeru a urządzenie

Możesz też zostawić umowę w Orange. Wtedy umowa zostaje na tzw. numerze tymczasowym. Jak mama wróci, możesz zrobić cesję i przenieść numer do tej samej umowy.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 13
  • 0

Brak możliwości przeniesienia numeru a urządzenie

Wlasnie wyczytałem to w umowie, pisałem z konsultantem, napisał to samo. Dzięki!