Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak internetu w orange pop. Administracyjna blokada połączeń


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Brak internetu w orange pop. Administracyjna blokada połączeń

1. administracyjna blokada połączeń. Co to jest ?

2. nie działa mi internet. Mogę dzwonić i pisać sms'y

10 ODPOW. 10

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Brak internetu w orange pop. Administracyjna blokada połączeń

Ta "Administracyjna blokada połączeń" jest widoczna w Moim Orange?
Masz ofertę na kartę czy na abonament?

Anonim

Nie dotyczy

Brak internetu w orange pop. Administracyjna blokada połączeń

@Alexis zaloguj się do Mój Orange i w Ustawieniach następnie w podkategorii Blokady sprawdź czy nie masz włączonej blogady na streaming. 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Brak internetu w orange pop. Administracyjna blokada połączeń

Mam taką blokadę. W ogóle mam sporo blokad żeby nie dostawać i nie wysyłać usług premium. Jeżeli streaming wyłącze internet będzie działał? Oferta na kartę.

Anonim

Nie dotyczy

Brak internetu w orange pop. Administracyjna blokada połączeń

@Alexis Internet powinien działać, włączenie tej usługi uniemożliwi korzystanie ze streamingu video w Twoim telefonie (mobilna tv). Jeśli się mylę to mnie poprawcie. 

Anonim

Nie dotyczy

Brak internetu w orange pop. Administracyjna blokada połączeń

ps. chociaż raz jak wyłączyłem streaming to nie wiem czy to zbieg okoliczności, ale Internet mi nie działał. Ale to było dawno dawno tamu, miałem wtedy problem z ustawieniami telefonu co mogło być również przyczyną braku Internetu. 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Brak internetu w orange pop. Administracyjna blokada połączeń

Właśnie o to chodzi żeby ustalić która blokada odcina internet. Obecnie mam włączone: Blokada MMS MT, Blokada Połączeń 0700 i 0701, Blokada Streaming, Blokada dostępu do serwisów premium dla dorosłych, Blokada otrzymywania SMSów Specjalnych, Kontrola Rodzicielska

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Brak internetu w orange pop. Administracyjna blokada połączeń

Administracyjna blokada połączeń wyskoczyła mi w "mój orange" jak chciałem zdjąć jedną z blokad.
Anonim

Nie dotyczy

Brak internetu w orange pop. Administracyjna blokada połączeń

@Alexis moim zdaniem wyłącz kontrolę rodzicielską i na chwilę wyłącz blokadę streamingu. Chociaż tak naprawdę żadna z tych blokad które wymieniasz nie powinny blokować dostępu do Internetu. Po wyłączeniu tych dwóch blokad wyłącz i włącz telefon, może net pójdzie. A w telefonie nic Ci nie blokuje dostępu??? Daj znać czy coś poszło.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Brak internetu w orange pop. Administracyjna blokada połączeń

Kontrola rodzicielska wyłączona a przy próbie wyłączenia blokady streamingu komunikat: "Akcja na usludze jest niemożliwa, ze względu na blokadę administracyjną połączeń wychodzących"