Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Abonament


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Abonament

Witam. 

W kwietniu tego roku kończy się moja umowa na abonament w pakiecie Orange Love. Dodatkowo place raty za 2 urządzenia a spłata ich będzie trwała dłużej niż abonament, czy w tym przypadku mogę zrezygnowac z dalszego podpisania umowy, przejść do innego operatora a tu spłacać tylko te raty za urządzenia które posiadam? 

2 ODPOW. 2

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Abonament

@lukasz92 tak, można tak zrobić. Będzie tylko utrudniona kontrola nad spłatą, bo nie będzie już konta przypisanego do Twojego numeru, mam na myśli aplikację Mój Orange w smartfonie, ale zawsze uzyskasz pełne informacje o spłacie dzwoniąc na infolinię BOK 510 100 100.

 

EDIT:

Można też wpłacić pozostałą kwotę z planu ratalnego i poprosić konsultanta na infolinii o zakończenie spłat za sprzęt. Nie będzie trzeba w tedy pilnować rat za sprzęt.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Abonament

Tak, jak najbardziej jak napisał @ketrasaArtur. Tylko radzę gdzieś przed końcem umowy wydobyć z mój orange lub z własnych papierów harmonogramy spłaty rat. Na dziś bez aktywnej usługi nie masz konta na mój orange, więc trzeba samodzielnie dokonać przelew (nie ma szybkich płatności jak z nich korzystałeś). Może coś do kwietnia się zmieni.