Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wszystko o AMA :)


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Wszystko o AMA :)

AMA (Ask Me Anything) to sesja pytań do ekspertów Orange z wybranej dziedziny.
Wy zadajecie pytania – eksperci na bieżąco na nie odpowiadają 🙂
Wydarzenie trwa zwykle 3 godziny i organizowane jest na forum raz lub dwa razy w miesiącu.
AMA powstała po to, aby przybliżyć nam Wasz punkt widzenia i skonfrontować go z naszym Szczęśliwy mężczyzna
A wszystko po to, żeby lepiej rozumieć Wasze potrzeby i móc wyjaśnić wszystkie „niejasności”.
Do udziału w wydarzeniu zapraszamy ekspertów, którzy w Orange odpowiadają za dany temat i doskonale go znają. To niecodzienna okazja na odpowiedzi z pierwszej ręki Emotikon: Szczęśliwy

Z istotnych rzeczy:

  • żeby zadawać pytania trzeba zalogować się do Nasz Orange, jeżeli nie masz jeszcze konta najpierw zarejestruj się wybierając opcję Dołącz do nas  >> prawy górny róg strony
  • pytania należy zadawać w specjalnych kategoriach udostępnianych tuż przed wydarzeniem - najłatwiej trafić w odpowiednie miejsce klikając przycisk "Zadaj pytanie" na banerze w trakcie AMA; do właściwej kategorii dotrzesz też z menu głównego  >> lewy górny róg strony  >> Menu >> AMA >> bieżący temat
  • jeżeli nie możecie być na forum w trakcie AMA, a chcielibyście zadać swoje pytania, możecie przesłać je wcześniej do kogoś z Zespołu Nasz Orange – opublikujemy je w trakcie sesji
  • o terminie i temacie AMA informujemy na forum (baner) i w mediach społecznościowych

A dla „wzrokowców” i „obrazkowców” 😉  infografika przybliżająca sesję AMA

Orange infografiki (AMA).jpg

 

Czekamy na Was na kolejnej AMA 🙂

Zespół Nasz Orange

6 ODPOW. 6

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Wszystko o AMA :)

@Aśka_M  postarała się nawet przedszkolaki to zrozumieją 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Wszystko o AMA :)

Ja to rozumiałem duuużo wcześniej! Emotikon: Mrugający Podstawowe wyrazy: "mama", "am" utrwaliły się bobaskowi @Anonim najszybciej Emotikon: Mrugający


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Wszystko o AMA :)

Już pojawiają się pytania w sprawie AMA. Ciekawe, jaki następny temat pojawi się na NO 😉


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Wszystko o AMA :)

Kolejny temat na AMIE będzie ciekawy w mojej opinii, ale na razie tyle mogę tylko napisać 😉 Tym niemniej sama sesja pytań już niebawem.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Wszystko o AMA :)

@Rafał rozpalasz ciekawość i zaraz będziesz zarzucony pytaniami co za temat na AMA 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Wszystko o AMA :)

@Aśka_M Aha