Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

AMA Mój Orange


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

AMA Mój Orange

Witajcie 🙂

 

Czas na info o kolejnej AMA 🙂
Najbliższa sesja zostanie poświęcona tematowi Mój Orange. Na pewno wszyscy świetnie kojarzą, co to takiego, ale przypomnę Szczęśliwy mężczyzna Mój Orange to serwis obsługowy na orange.pl, gdzie można samodzielnie i bezpłatnie zarządzać swoim kontem i usługami.

 

Wydarzenie zaplanowane jest na:

  • 15 listopada (piątek) w godzinach 13:00 - 16:00

Dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji uczestniczyć w AMA przygotowaliśmy specjalny materiał wyjaśniający co i jak.

W skrócie: to wydarzenie on-line, podczas którego można zadawać pytania naszym ekspertom z danej dziedziny i bezpośrednio od nich otrzymać odpowiedzi. Pytania zadajemy w specjalnie do tego dedykowanej kategorii, która zostanie udostępniona na czas tego wydarzenia:

Gdyby ktoś nie był w stanie w czasie trwania AMA zadać pytania, może je przekazać wcześniej w Prywatnej Wiadomości któremuś z członków Zespołu NO (@Wojciech, @Kinga, @Bartłomiej, @Rafał, @Wiktor, @Aśka_M). Takie pytanie zostanie przez nas opublikowane w imieniu użytkownika.

W wolnej chwili tutaj możecie prześledzić wcześniejsze sesje.

 

Zapraszamy! Serce

2 ODPOW. 2

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

AMA Mój Orange

Nareszcie AMA na temat najważniejszego narzędzia Orange. Już przygotowuję zestaw pytań Emotikon: Szczęśliwy

 


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

AMA Mój Orange

Jak to się mówi...

 

Let's start dancing 😄 😉