Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja MO i wpisywanie PIN-ów

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja MO i wpisywanie PIN-ów

W wersji webowej usunąłem konto MO, ponieważ uczestniczyłem w testach i tam logowanie miałem numerem stacjonarnym. W NMO jest ok, bo logowanie jest adresem mailowym. Dlaczego więc w aplikacji MO (wersja 4.9) nadal logowanie (w moim przypadku) odbywa się za pomocą numeru tel. komórkowego, przypisanego do Orange Love, zamiast adresem mailowym? I dlaczego przełączanie w aplikacji na usługi współdzielone (m.in. na tel. stacjonarny oraz drugą komórkę z Planu Komórkowego) zmusza mnie najpierw do wpisania 6-cyfrowego kodu PIN, który dawno temu został utworzony do kontaktu na numerze stacjonarnym z tzw. Błękitną linią 19393? Wystarczy, że przed wejściem głębiej w usługę z OL, wpisuję 4-cyfrowy kod PIN.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Ekspert AMA
  • 90
  • 168
  • 87

Aplikacja MO i wpisywanie PIN-ów

Witaj;

Portal Nowy Mój Orange został zbudowany na nowym środowisku i obowiązują tam np. nowe zasady logowania. Aplikacja Mój Orange jest w trakcie migracji, prace są prowadzone od dłuższego czasu, jednak zakres zmian jest bardzo duży więc potrzebujemy jeszcze trochę czasu. Szacujemy że około połowy roku będziemy mieli wersję aplikacji zgodną z Nowym Mój Orange na www. Oczywiście wygląd app będzie nieco się różnił ale zakres informacji powinien taki sam. Zasady logowania będą wtedy spójne.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Ekspert AMA
  • 90
  • 168
  • 87

Aplikacja MO i wpisywanie PIN-ów

Witaj;

Portal Nowy Mój Orange został zbudowany na nowym środowisku i obowiązują tam np. nowe zasady logowania. Aplikacja Mój Orange jest w trakcie migracji, prace są prowadzone od dłuższego czasu, jednak zakres zmian jest bardzo duży więc potrzebujemy jeszcze trochę czasu. Szacujemy że około połowy roku będziemy mieli wersję aplikacji zgodną z Nowym Mój Orange na www. Oczywiście wygląd app będzie nieco się różnił ale zakres informacji powinien taki sam. Zasady logowania będą wtedy spójne.