Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

AMA - aplikacja Mój Orange 2 - Zasady


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

AMA - aplikacja Mój Orange 2 - Zasady

Hejka! 🤗

 

Poniżej przedstawiamy krótki spis zasad wydarzenia, które lada moment zagości na Nasz Orange! 😊


  • CZWARTEK 10 WRZEŚNIA W GODZ. 15:00 - 18:00

 

Będzie to już druga odsłona pytań do ekspertów od aplikacji Mój Orange. Pierwsza odbyła się w kwietniu tamtego roku.

 

Do waszej dyspozycji będą:
- Darek Korczykowski
- Piotrek Kwiatkowski

 

Podczas wydarzenia:

  • trzeba być zalogowanym na Nasz Orange, by zadać pytanie (więcej informacji o samej rejestracji konta możecie uzyskać tutaj)
  • pytania należy zadawać w tej kategorii (dostępnej dla wpisów tylko w trakcie wydarzenia) przez założenie nowego tematu
  • każde pytanie to osobny temat, który zostanie zamknięty i oznaczony po udzielonej odpowiedzi (w przypadku wątpliwości należy założyć kolejny temat). Obowiązuje konstrukcja dwóch wpisów: pytanie → odpowiedź. W tym miejscu mała prośba, by samemu nie odpowiadać na zadane przez kogoś pytanie
     
  • ze względu na publiczny charakter wydarzenia nasi eksperci będą odpowiadali tylko na pytania niewymagające weryfikacji danych na koncie klienckim
  • możliwość zadawania pytań zakończy się o godz. 18:00
  • jeżeli będą pytania, na które podczas AMA nie zdążą odpowiedzieć nasi eksperci albo gdy odpowiedź będzie wymagała dodatkowej konsultacji - wtedy opublikujemy ją w ciągu kilku dni (reasumując - nie zostawimy pytania bez odpowiedzi)
  • jak zawsze trzymamy się Zasad Nasz Orange (pytania niemerytoryczne, wykraczające poza zakres tematyki AMA mogą zostać ukryte)

 

Serdecznie zapraszamy! ❤️

Zespół Nasz Orange
4 ODPOW. 4

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

AMA - aplikacja Mój Orange 2 - Zasady

Już czekam na wydarzenie i wszystkich zapraszam😀 

 

Witam Expertów AMA:

@Darek_MO i @Piotrek_MO 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 16
  • 0

AMA - aplikacja Mój Orange 2 - Zasady

Gdzie będzie transmisja? Może jakiś link?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

AMA - aplikacja Mój Orange 2 - Zasady

@Arcziiiii wejdź na zakładkę: https://nasz.orange.pl/t5/AMA-aplikacja-M%C3%B3j-Orange-2/bd-p/ama-aplikacja-moj-orange-2 i zadawaj pytania. Experci odpowiedzą na Twoje zagadnienia.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

AMA - aplikacja Mój Orange 2 - Zasady

Dziękuję bardzo Expertom AMA @Piotrek_MO oraz @Darek_MO za wyczerpujące odpowiedzi na nasze pytania. Mam nadzieję, że dzisiejsze AMA było owocne dla wszystkich i wiele ciekawych pomysłów i sugestii dziś padło do wdrożenia w aplikacji Mój Orange.