Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Smart Eco w urządzeniach

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 35
  • 195
  • 1

Smart Eco w urządzeniach

Urządzenia sa coraz bardziej inteligentne, dekodery posiadają tryb Eco, a co myslisz o smart Eco na dekoderach i routerach, np poprzez naukę zachowan użytkowników i wprowadzanie urządzeń w tryb głębokiego uśpienia automatycznie w momentach statystycznie gdzie nie korzystamy z urządzenia? Czy jest to rozważane? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Ekspert AMA
  • 154
  • 771
  • 148

Smart Eco w urządzeniach

Osobiście bardzo by mi się to podobało i po części takie możliwości już są. Ale klienci nie lubią jak się im coś tak zmienia. Była jakoś z rok temu próba aktywacji trybu energooszczędnego w całej bazie -> po paru miesiącach 80% klientów go wyłączyło. Ale na pewno będziemy starać z jednej strony patrzeć na to od strony technicznej, a z drugiej komunikacyjno-edukacyjnej: że jest taka możliwość, żeby klienci chcieli i rozumieli, żeby nie budować u nich poczucia, że "ktoś mi coś włączył bez mojej wiedzy".

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Ekspert AMA
  • 154
  • 771
  • 148

Smart Eco w urządzeniach

Osobiście bardzo by mi się to podobało i po części takie możliwości już są. Ale klienci nie lubią jak się im coś tak zmienia. Była jakoś z rok temu próba aktywacji trybu energooszczędnego w całej bazie -> po paru miesiącach 80% klientów go wyłączyło. Ale na pewno będziemy starać z jednej strony patrzeć na to od strony technicznej, a z drugiej komunikacyjno-edukacyjnej: że jest taka możliwość, żeby klienci chcieli i rozumieli, żeby nie budować u nich poczucia, że "ktoś mi coś włączył bez mojej wiedzy".