Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🌳🌷🌿 Dziękujemy za udział w AMIE!


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

🌳🌷🌿 Dziękujemy za udział w AMIE!

Bardzo dziękujemy za uczestnictwo w AMIE, bardzo ciekawe pytania oraz ich ilość, która była na prawdę imponująca! Cieszy nas fakt, że temat green jest dla Was ważny! ❤️

Naszym ekspertom @Hania_GREEN  i @Jacek_GREEN  bardzo dziękujemy za poświęcony czas oraz wyczerpujące odpowiedzi 🙂 Mamy do Was również prośbę o wskazanie 3 najciekawszych Waszym zdaniem pytań, których autorzy otrzymają specjalną odznakę.

 

Wszystkich, którzy nie mieli okazji uczestniczyć w sesji pytań tradycyjnie zachęcamy do zapoznania się z całością AMY w tej kategorii. Na prawdę warto ;)!

 

Pozdrawiamy,

Zespół Nasz Orange

pomnarańczowe logo green.png

8 ODPOW. 8

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 605
  • 3

🌳🌷🌿 Dziękujemy za udział w AMIE!

Dziękuję bardzo, że mogłam uczestniczyć w AMA ❤️. Dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy. Podziwiam wszystkich za zadane pytania, bo poszerzyły naszą wiedzę 🤗. A ilość pytań faktycznie spora, bo jeszcze trochę ich naszym Ekspertom zostało...😋😃.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

🌳🌷🌿 Dziękujemy za udział w AMIE!

Również ode mnie podziękowania dla ekspertów @Hania_GREEN  i @Jacek_GREEN  za rzeczowe i ciekawe odpowiedzi, dla moderatorów z Zespołu NO za czuwanie nad wszystkim, dla forumowiczów i gości za udział i szereg pytań.

Anonim

Nie dotyczy

🌳🌷🌿 Dziękujemy za udział w AMIE!

Zauważyłem, że to nie było pierwsze (i ostatnie :D) AMA na tym forum, ale patrząc na temat, którego dotyczyło - zdecydowanie najciekawsze i IMHO, najważniejsze patrząc nawet pod kątem tego, co dzieje się niestety za oknem (i nie tylko...).

 

Gdzieś tam z tyłu głowy człowiek się uśmiecha, że ma usługi od Orange (co prawda nie wszystkie, ale TV + internet) - bo Wy najwięcej (a przynajmniej najgłośniej) jak na ten moment robicie dla klimatu z W4. 

 

Oby do przodu! 🌱 Dziękuję ekspertom za odpowiedzi, pomimo jednego mojego pytania - to cała reszta też daje do myślenia. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 136
  • 538
  • 8

🌳🌷🌿 Dziękujemy za udział w AMIE!

tez chcialbym podziekowac za dotychczasowe odpowiedzi, czekam jeszcze na reszte

nie liczylem na... taki poziom ich szczegolowosci 😊


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 93
  • 326
  • 1

🌳🌷🌿 Dziękujemy za udział w AMIE!

Ja również chciałbym podziękować ekspertom. Z ciekawością czytałem odpowiedzi. 😄


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 35
  • 195
  • 1

🌳🌷🌿 Dziękujemy za udział w AMIE!

Również czapki z głów,  za tak dokładne odpowiedzi, dołączam się do podziękowań @Jacek_GREEN , @Hania_GREEN 😀


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 96
  • 306
  • 2

🌳🌷🌿 Dziękujemy za udział w AMIE!

ja również dziękuję i nawet nie spodziewałem się że to będzie tak konkretna i merytoryczna "dyskusja"

Jacek fit'uje Swoją role i hopla na punkcie bycia green a Hania jest w miejscu w którym każdy by sięchciał postawić, wydaje się być radosna a jej argumenty i jakośc wypowiedzi potwierdzają wysoce dobrą znajomość tematu. shapoba, a jak 😁


Ekspert AMA
  • 154
  • 771
  • 148

🌳🌷🌿 Dziękujemy za udział w AMIE!

Cześć wszystkim,

 

Wspólnie w imieniu Hani i moim:

 

Po pierwsze wielkie dzięki za wszystkie pytania! Ciekawe, prowokujące, sympatyczne, różnorodne - czas dla nas fajnie, dobrze i wartościowo spędzony 🙂

 

Trudno było wybrać tylko trzy pytania, ale OK mają być trzy, to oto trzy (ale nasze osobiste wyróżnienia dostają wszyscy!:D):

https://nasz.orange.pl/t5/AMA-OrangeGoesGreen/%C5%9Awiat%C5%82ow%C3%B3d-kontra-miedz/m-p/270063#M135

https://nasz.orange.pl/t5/AMA-OrangeGoesGreen/Pytanie-o-diet%C4%99/m-p/270054#M126

https://nasz.orange.pl/t5/AMA-OrangeGoesGreen/Orangewentgreen/m-p/270036#M109

 

No i też oczywiście bardzo dziękujemy Zespołowi Nasz Orange za zaproszenie, organizację, wsparcie, dobre słowo i w ogóle!

 

Życzymy wszystkim dobrego weekendu - może analogowego, z dobra książką?* 😉

 

Serdeczne pozdrowienia,

Hania i Jacek

 

* np. "There Is No Planet B" (Mike Berners-Lee)