Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy jak mam np mój nowy Orange i kilka usług to mogę również dołączyć numer Orange Flex  ?

ROZWIĄZANE

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Czy jak mam np mój nowy Orange i kilka usług to mogę również dołączyć numer Orange Flex  ?

Czy jak mam np mój nowy Orange i kilka usług to mogę również dołączyć numer Orange Flex do konta  ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Ekspert AMA
  • 152
  • 402
  • 115

Czy jak mam np mój nowy Orange i kilka usług to mogę również dołączyć numer Orange Flex  ?

► Poniższa wypowiedź jest kompilacją dwóch wpisów, które odpowiadają na zadane ↑wyżej ↑ pytanie - Moderator Wiktor ◄

 

[odpowiedź Herosa @Jarek]:

@Ron, nie wiem czy powinniśmy odpowiadać za ekspertów. W razie czego @Wiktor zrobi porządek.

 

Orange Flex jest na zupełnie innej platformie, więc niestety nie da się zarządzać numerami Orange Flex w Mój Orange, ani numerami "normalnego" Orange w aplikacji Orange Flex.

 

[odpowiedź eksperta @Mariya_FLEX]:

Wszystko się zgadza, tak jest!

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Ekspert AMA
  • 152
  • 402
  • 115

Czy jak mam np mój nowy Orange i kilka usług to mogę również dołączyć numer Orange Flex  ?

► Poniższa wypowiedź jest kompilacją dwóch wpisów, które odpowiadają na zadane ↑wyżej ↑ pytanie - Moderator Wiktor ◄

 

[odpowiedź Herosa @Jarek]:

@Ron, nie wiem czy powinniśmy odpowiadać za ekspertów. W razie czego @Wiktor zrobi porządek.

 

Orange Flex jest na zupełnie innej platformie, więc niestety nie da się zarządzać numerami Orange Flex w Mój Orange, ani numerami "normalnego" Orange w aplikacji Orange Flex.

 

[odpowiedź eksperta @Mariya_FLEX]:

Wszystko się zgadza, tak jest!