Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dziękujemy za udział w AMA!


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Dziękujemy za udział w AMA!

Bardzo dziękujemy za uczestnictwo w AMA i ciekawe pytania dotyczące naszego nowego urządzenia, a przy okazji fajne pomysły na jego rozwój! 

Zespołowi ekspertów bardzo dziękujemy za wyczerpujące odpowiedzi, oraz poświęcony nam czas 😉

@Marcin_SBWiFi6@Emil_SBWiFi6@Rafał_FB6@Darek_SBWiFi6  mamy prośbę o wskazanie 3 najciekawszych Waszym zdaniem pytań, których autorzy otrzymają specjalną odznakę.

 

Wszystkich, którzy nie mieli okazji uczestniczyć w sesji pytań zachęcamy do zapoznania się z całością AMY w tej kategorii. Dodam, że warto ;)!

 

 

Pozdrawiamy,

Zespół Nasz Orange

 

 

14 ODPOW. 14

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Dziękujemy za udział w AMIE! ;)

Również dziękuję ekspertom za poświęcony czas i rzeczowe odpowiedzi, a moderatorom za czuwanie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 209
  • 387
  • 0

Dziękujemy za udział w AMIE! ;)

Dobrze, że są organizowane podobne akcje na forum. Sporo się dowiedziałem o nowym urządzeniu. Na pewno zaoszczędziło mi to sporo czasu.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Dziękujemy za udział w AMIE! ;)

Również dzięki! Bardzo ciekawy temat. Wszedłem po ponad godzinie od rozpoczęcia AMA a tu już były pytania które miałem w głowie. 🙂 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Dziękujemy za udział w AMIE! ;)

@Rafał Dzięki za możliwość wyjaśnienia moich wątpliwości ( jak zwykle przy nowym sprzęcie). Konkretnie, choć krótko...i czasowo i treściowo. Mógłbym godzinami dopytywać o różne bzdurki


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Dziękujemy za udział w AMIE! ;)

ja też dziękuję wszystkim. Co prawda pytań pewno się urodzi jeszcze więcej ale najbardziej inspirujące były te zadawane przez użytkowników. A ich liczba jest wręcz imponująca. To był mój pierwszy udział w tej inicjatywie (nie ukrywam, że poprzednie tematu nie przypadły mi do gustu) i oceniam ją pozytywnie. Czuć było burzę mózgów i ducha rywalizacji (rzecz jasna przyjacielskiej). To było niezwykle emocjonujące przeżycie i doświadczenie, którego nie zapomnę. Gdybym miał dzisiejszego wieczoru umrzeć (raczej nie planuję ale nigdy nie wiadomo 😛 ) to przyznać muszę że umrę spełniony jeśli chodzi o forum 🙂 dziękuję każdemu z Was, bo to naprawdę szalone było, co rzesza ludzi potrafi zrobić 🙂
już się nie mogę doczekać następnego spotkania z Ekspertami 🙂 ciekawe tylko jakie zagadnienia będą poruszane...już się doczekać nie mogę 😄


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Dziękujemy za udział w AMIE! ;)

Patrząc na liczbę pytań była to jedna z bardziej aktywnych AMA 🙂 Dziękujemy Wam ❤️

Kilkanaście pytań zostało jeszcze bez odpowiedzi (zabrakło czasu), ale eksperci uzupełnią je w najbliższym czasie. Jutro zostaną wskazane 3 najciekawsze pytania 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Dziękujemy za udział w AMIE! ;)

Faktycznie spore zainteresowanie było nowym produktem i dużo informacji zostało przekazanych. Dziękuję Ekspertom za udzielone odpowiedzi oraz zespołowi NO, za zorganizowanie AMA.

Anonim

Nie dotyczy

Dziękujemy za udział w AMIE! ;)

Ja dziękuję za te AMA, sporo ciekawych odpowiedzi Experci AMA udzielili, sam ledwo trochę czasu znalazłam, ale po 8 godzinach pracy, brakło sił na więcej pytań, miałem tego więcej 😆


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Dziękujemy za udział w AMIE! ;)

Brakujące odpowiedzi z AMA zostały dzisiaj uzupełnione przez ekspertów - @Emil_SBWiFi6@Darek_SBWiFi6  @Marcin_SBWiFi6@Rafał_FB6@Michał_FB6 dziękujemy 🙂

 

Zgodnie z obietnicą Eksperci wybrali też najciekawsze ich zdaniem pytania:

1) @hasuzlasu: dbi i kierunek 

2) @agat13: Anteny

3) @slav72: Oprogramowanie-aktualizacja

(kolejność losowa)

 

Brawo Panowie 👏👏👏 Należą Wam się specjalne odznaki, które wkrótce trafią do Waszych profili 🙂