Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

wymiana Funbox a prędkość


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

wymiana Funbox a prędkość

Witam, we wtorek byli technicy i wymienili kabel telefoniczny z płaskiego na okrągły, Neostrada sięgała prędkość 30-32 Mb/s, we czwartek wymieniłem Funbox, bo wadliwie działał, a od wczoraj wieczoru Neoatrada synchronizuje się na 25 Mb/s a prędkość jaką osiąga to 23 Mb/s. Czy jest szansa, że prędkość będzie na poziomie 30 Mb/s czy jest jakiś okres stabilizacji i jeszcze jedno czy jest możliwość wymiany na Funbox 2.0 po przedłużeniu umowy?

22 ODPOW. 22
Anonim

Nie dotyczy

wymiana Funbox a prędkość

@12SenCzy możesz pokazać statystyki DSL ? Jest taka możliwość że technicy zresetowali port po wymianie.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

wymiana Funbox a prędkość

Oczywiście, wczoraj po 22 jak wróciłem do domu wyglądało to tak https://zapodaj.net/73aebb21efa64.jpg.html, a dzisiaj rano resetowałem, bo telewizja mi nie chciała działać jest tak https://zapodaj.net/63d75e772a241.jpg.html.

Anonim

Nie dotyczy

wymiana Funbox a prędkość

@12SenJa proponuje zgłosić jeszcze raz jak masz problemy z TV?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

wymiana Funbox a prędkość

Tv zaczęła po resecie działać, ale momentami jest tak że prędkość neta tak jakby dość drastycznie spadała, bo stronki jak i filmiki na YT długo się wczytują, a po chwili znów dobrze idzie. Wcześniej mi się sekundy z błędami sypały, ale to na płaskim kablu. Teraz tych sekund praktycznie nie ma, ale 7 Mb/s się zgubiło.

Anonim

Nie dotyczy

wymiana Funbox a prędkość

@12SenA czy masz w loginie do Neostrady  /ipv6 czy bez ? xxxxxxxxx@neostrada.pl/ipv6


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

wymiana Funbox a prędkość

mam bez ipv6, a to potrzebne, bo gdy mi zakładali vdsl, też nie powiedzieli że płaski kabel się nie nadaje do takiej prędkości.

Anonim

Nie dotyczy

wymiana Funbox a prędkość

@12Sen  Czyli masz dobrze a co do kabla to nie ma znaczenia tak wielkiego pewnie masz sporą odległość do centrali?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

wymiana Funbox a prędkość

no niestety, kawałek jest. Było trzech technikówi każdy inaczej tłumaczył przyczynę. Dziękuję za pomoc.
Anonim

Nie dotyczy

wymiana Funbox a prędkość

@12SenJak nie jest tajemnica co ci mówią ?