Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

problem funbox nie mogę konfigurować

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 0
  • 0
  • 0

problem funbox nie mogę konfigurować

witam. mam problem z ustawieniem portów nat/pat nie mogę tam nic ustawić i nie wiem dlaczego. Dawnie wszysto działało .  Wchodze 192.168.1.1 wpisuje hasło admin wchodze w zaawansowane mogę ustawic dhcp ale nie wiem co tam wpisać .Gdy patrzę na połączenie z internetem nic tam nie ma ani nazwy użytkownika ani hasła.Nie wiem co mam robić ?? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy
14 ODPOW. 14
Anonim

Nie dotyczy

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 0
  • 0
  • 0

problem funbox nie mogę konfigurować

dzięki za pomocEmotikon: Szczęśliwy.Gdy zrobię rastart to bedę potrzebował  nazwy hasła do połączenia z internetem ?

 

Anonim

Nie dotyczy

problem funbox nie mogę konfigurować


misiek789 napisał(-a):

dzięki za pomocEmotikon: Szczęśliwy.Gdy zrobię rastart to bedę potrzebował  nazwy hasła do połączenia z internetem ?

 


@misiek789Tak bedziesz potrzebowal haslo i login do Neostrady


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

problem funbox nie mogę konfigurować

Jeśli robisz reset do ustawień fabrycznych i nie masz problemów technicznych na linii, to dane logowania powinny zassać się na funboxa automatycznie.
Anonim

Nie dotyczy

problem funbox nie mogę konfigurować


Piotrekk85 napisał(-a):
Jeśli robisz reset do ustawień fabrycznych i nie masz problemów technicznych na linii, to dane logowania powinny zassać się na funboxa automatycznie.

@Piotrekk85 Od kiedy jest, taka opcja w Orange, że pobiera login i hasło do urządzenia ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

problem funbox nie mogę konfigurować

Jakoś od roku (warunek dobrze działająca linia i jedna usługa typu xDSL na łączu).

Anonim

Nie dotyczy

problem funbox nie mogę konfigurować


Piotrekk85 napisał(-a):

Jakoś od roku (warunek dobrze działająca linia i jedna usługa typu xDSL na łączu).


@Piotrekk85 Wiem ze takie ustawienia wysyła infolinia na urządzenia TV i Router, ale sprawdzę u siebie czy to dziala. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

problem funbox nie mogę konfigurować

Ale musisz mieć Funboxa, a nie asusa. Masz Funboxa?
Anonim

Nie dotyczy

problem funbox nie mogę konfigurować

@Piotrekk85 Tak mam Funbox 2.0