do góry
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Highlighted
POZIOM 9, POSZUKIWACZ
  • 0
  • 0
  • 0

problem funbox nie mogę konfigurować

witam. mam problem z ustawieniem portów nat/pat nie mogę tam nic ustawić i nie wiem dlaczego. Dawnie wszysto działało .  Wchodze 192.168.1.1 wpisuje hasło admin wchodze w zaawansowane mogę ustawic dhcp ale nie wiem co tam wpisać .Gdy patrzę na połączenie z internetem nic tam nie ma ani nazwy użytkownika ani hasła.Nie wiem co mam robić ?? 

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE
14 ODPOWIEDZI
POZIOM 28, SPECJALISTA
  • 2009
  • 941
  • 77

@misiek789 Masz tu linki Jak przywrocic ustawienia fabryczne iJak odzyskac login i haslo do Neostrady

Założyłeś temat i ktoś Ci pomógł? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie Dla mnie to najlepsza motywacja.Emotikon: Szczęśliwy.
POZIOM 9, POSZUKIWACZ
  • 0
  • 0
  • 0

dzięki za pomocEmotikon: Szczęśliwy.Gdy zrobię rastart to bedę potrzebował  nazwy hasła do połączenia z internetem ?

0 Lubię to
Odpowiedz
POZIOM 28, SPECJALISTA
  • 2009
  • 941
  • 77

[ Edytowane ]

misiek789 napisał(-a):

dzięki za pomocEmotikon: Szczęśliwy.Gdy zrobię rastart to bedę potrzebował  nazwy hasła do połączenia z internetem ?

@misiek789Tak bedziesz potrzebowal haslo i login do Neostrady

Założyłeś temat i ktoś Ci pomógł? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie Dla mnie to najlepsza motywacja.Emotikon: Szczęśliwy.
POZIOM 33, EKSPERT
  • 4228
  • 1606
  • 223

Jeśli robisz reset do ustawień fabrycznych i nie masz problemów technicznych na linii, to dane logowania powinny zassać się na funboxa automatycznie.
Every little helps :-)
0 Lubię to
Odpowiedz
POZIOM 28, SPECJALISTA
  • 2009
  • 941
  • 77

Piotrekk85 napisał(-a):
Jeśli robisz reset do ustawień fabrycznych i nie masz problemów technicznych na linii, to dane logowania powinny zassać się na funboxa automatycznie.

@Piotrekk85 Od kiedy jest, taka opcja w Orange, że pobiera login i hasło do urządzenia ?

0 Lubię to
Odpowiedz
POZIOM 33, EKSPERT
  • 4228
  • 1606
  • 223

Jakoś od roku (warunek dobrze działająca linia i jedna usługa typu xDSL na łączu).

0 Lubię to
Odpowiedz
POZIOM 28, SPECJALISTA
  • 2009
  • 941
  • 77

Piotrekk85 napisał(-a):

Jakoś od roku (warunek dobrze działająca linia i jedna usługa typu xDSL na łączu).

@Piotrekk85 Wiem ze takie ustawienia wysyła infolinia na urządzenia TV i Router, ale sprawdzę u siebie czy to dziala. 

0 Lubię to
Odpowiedz
POZIOM 33, EKSPERT
  • 4228
  • 1606
  • 223

Ale musisz mieć Funboxa, a nie asusa. Masz Funboxa?
0 Lubię to
Odpowiedz
POZIOM 28, SPECJALISTA
  • 2009
  • 941
  • 77

@Piotrekk85 Tak mam Funbox 2.0

0 Lubię to
Odpowiedz